Autka typu Buggy

 

Chyba każde dziecko lubi jazdę na rowerze, hulajnodze, rolkach, czy nawet w specjalnych samochodzikach. Ono po prostu chce robić to co rodzice i też dlatego chce jeździć samochodem. W sklepach z zabawkami możemy kupić dostosowane dla dzieci pojazdy. 

Jak wyglądają samochody Buggy?

auto na akumulator buggyZanim kupimy dziecku jego pierwszy pojazd elektryczny, trzeba sprawdzić dostępne modele i dopasować jeden idealny do potrzeb dziecka. W sklepach znajdziemy autka typu sedan w wersji cabrio, pojazdy rolnicze takie jak traktor, lub terenowe modele. Wśród terenowych, najlepsze jest auto na akumulator Buggy. Jest to mocna maszyna, która poradzi sobie na każdej nawierzchni. Samochodzik jest przeznaczony dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, ponieważ ma dość spore rozmiary i dużą moc. Duże gumowe koła zapewniają świetną przyczepność, natomiast przednie światła ledowe doskonale oświetlają drogę. Pojazd ma długość około stu pięćdziesięciu centymetrów oraz wysokość prawie jednego metra. W środku znajdują się dwa siedzenia z oddzielnymi pasami bezpieczeństwa. Autko posiada aż cztery silniki elektryczne, niezawodny system zdalnego sterowania z pilotem, z funkcją STOP. Dodatkowo pojazd posiada elektryczną skrzynię biegów z funkcją wolnego startu, dzięki czemu w momencie ruszania nie występują wstrząsy, ani szarpnięcia. Maksymalna prędkość z jaką może jechać samochód Buggy, to od czterech do siedmiu kilometrów na godzinę. Dla ułatwienia jazdy, auto posiada elektryczny hamulec działający zaraz po puszczeniu pedału gazu.

Jazda takim samochodem to z pewnością wielka przygoda dla każdego malucha. Jednak zanim się nauczy bezpiecznie nim poruszać, musi być zdalnie sterowany pilotem przez rodzica. Cena takiego pojazdu, to koszt od tysiąca do nawet tysiąca pięciuset złotych.