Autostop i transport mebli

Musiałam któregoś dnia szybko dojechać do dentysty. Mam do niego tylko ze trzy przystanki, więc nie jest daleko, ale trzeba podjechać autobusem. Ten z kolei nie przyjeżdżał już 10 minut, a potem to już nawet 20.

Zatrzymał się bus do transportu mebli

transport mebliZawsze jestem z odpowiednim zapasem czasu u lekarzy i tak dalej, bo nie lubię się spóźniać. Dlatego ciśnienie mi się podniosło, gdy powoli wybijała godzina mojej wizyty w gabinecie. Nigdy nie łapałam stopa, bo strasznie się bałam, ale w tym wypadku nie miałam wyjścia. Bolał mnie ząb już tydzień, i to była jedyna okazja, zanim moja dentystka pójdzie na dłuższy urlop. Machnęłam ręką i zatrzymał się bus transport mebli trójmiasto co wzbudziło moje obawy. Myślałam, że jakaś osobówka się zatrzyma, no ale trudno, nie mogłam więcej czekać. Panowie siedzieli z przodu i mieli obok siebie jeszcze jedno miejsce i zaprosili mnie do siebie. Mówili, że transport mebli Gdańsk jest zawsze do usług i trochę się wtedy rozluźniłam, bo zrozumiałam, że nic mi nie grozi, byli bardzo mili. Opowiadali mi o swojej pracy. Ogólnie są to przeprowadzki Gdańsk, ale czasem jeżdżą jeszcze dalej. Mówili mi o tym jak wiele potrafią zapakować kobiety, a jak mało ciuchów mają ze sobą mężczyźni. Uśmiałam się, bo to była prawda, mój mąż też miał tylko kilka par spodni, skarpetek i bluzek, i to był cały jego dobytek. Wzięłam od nich namiary, bo kiedyś może mi się przydać przeprowadzka, bo rodzina nam się powiększa, moja siostra niedługo rodzi. Pewnie będzie i hałas, no i tłum. Na pewno lepiej, jakbyśmy się usunęli im z drogi, i zamieszkali na swoim. Ona tego nie powie wprost, ale mieszkanie jest ciasne dla tak dużej ilości osób.

Jakby co, to wiemy gdzie zadzwonić, i panowie nam wszystko na spokojnie przewiozą w docelowe miejsce, tak jak mnie dowieźli do dentysty. To jest bardzo dobra firma, której stronę internetową polecam. Warto się z nią zapoznać. To jest http://www.dromader.gda.pl.