Bezpieczny rowerek dla syna siostry

Moja siostra miała syna Karolka. Był to wspaniały i bystry dzieciak, którego uwielbiałam. Zawsze jak odwiedzałam siostrę, to Karol cieszył się na mój widok i przytulał do mnie na przywitanie. Pewnego razu zadał mi pytanie, które mnie nieco zaskoczyło.

Wybór najlepszego roweru dziecięcego dla bratanka 

rowery dla dzieciKarolkowi marzył się rowerek, ale moja siostra nie miała pieniędzy i dlatego nie mogła mu go kupić. Siostrę dokładnie dopytałam o jaki rower chodzi a ona mi go pokazała w internecie. Uznałam, że powinnam kupić bratankowi taki rower i postanowiłam pójść do sklepu w centrum miasta, bo tam dostępne były rowery dla dzieci w różnym wieku. Był tam nie tylko spory wybór, ale też sprzedawca potrafił doradzić i robił to bardzo profesjonalnie. Rower dla bratanka musiał być przede wszystkim bezpieczny i najlepszy. Cena nie grała roli. Było mnie stać na taki zakup, dlatego postanowiłam wybrać odpowiedni rower. Karolek miał pięć lat i na taki wiek roweru szukałam. Oczywiście od razu poprosiłam sprzedawcę, żeby zaoferował mi najlepsze rozwiązanie. Ostatnio konkretne rowery dziecięce były modne i ludzie decydowali się je kupować swoim pociechom. Zaprezentowany przez sprzedawcę rower był odpowiedni dla dziecka w wieku Karola, był solidnej konstrukcji, co zapewniało całkowite bezpieczeństwo podczas jazdy. Kupiłam ten rower i od razu poszłam do siostry. Chciałam bratankowi dać prezent od razu i zabrać go na przejażdżkę. Karol się ucieszył, że spełniłam jego prośbę i był mi wdzięczny.

Radość tego dzieciaka była dla mnie największą nagrodą. Karol codziennie wyciągał siostrę na spacer, bo chciał jeździć swoim rowerem. To były zdecydowanie dobrze wydane pieniądze, bo prezent, który dostał mój bratanek sprawił mu dużo radości. Mi zresztą również.