Biura w świecie wirtualnym w Krakowie

Razem z moim mężem prowadzimy bardzo duże biuro rachunkowe, które jest nastawione na potrzeby klientów zagranicznych. W skrócie rozliczamy osoby, które pracuję za granicą. Zajmuje się także rachunkami ludzi, sprzedających samochody czy inne przedmioty sprowadzane z zagranicy.

Jak nasze biura z Krakowa przenieśliśmy do wirtualnego świata

wirtualne biuro krakówW związku z sytuacji epidemiczną w naszym kraju postanowiliśmy stworzyć wirtualne biuro kraków. Wszystko to ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom oraz wszystkim kontrahentom, którzy współpracują z nami od wielu lat. Co można powiedzieć o takim nowym sposobie pracy? Przede wszystkim jest on wyjątkowo wygodny, całą naszą pracę przenieśliśmy do sieci i pracujemy tylko i wyłącznie z domu. Z racji na fakt, iż od zawsze wynajmowaliśmy biura i teraz mogliśmy ze tego najmu zrezygnować zaoszczędziliśmy od początku epidemii i wprowadzenia trybu zdalnego mnóstwo pieniędzy, które zamierzamy wydać na inne cele. Nasze biura znajdowały się w mieście Krakowie, codzienny dojazd na miejsce zarówno dla nas jak i dla naszych pracowników to około godzina, a nawet półtorej godziny w jedną stronę, co daje nawet ponad trzy godziny dziennie zmarnowane na siedzenie w samochodzie w potwornych korkach. Należy tutaj wspomnieć także o tym, że chronimy w ten sposób w dużej mierze środowisko naturalne poprzez nieprodukowanie spalin, które lądowały codziennie w powietrzu.

Nasze biura zostaną już na zawsze w świecie wirtualnym, nie zamierzamy wracać do stacjonarnego trybu. Oczywiście myliliśmy o spotkaniu naszych pracowników, dlatego też czekamy jak sytuacja związana z epidemią ustabilizuje się i wtedy zorganizujemy jakąś kilkudniową konferencję w hotelu. Zamierzamy wybrać na to dogodne miejsce, które będzie stosunkowo blisko.