Biżuteria srebrna wykończona kamieniem

 

Jeśli jesteś miłośnikiem mody, to z pewnością wiesz, że świat biżuterii nie ma granic. Można tworzyć kombinacje kolorów, kryształów z naturalnymi kamieniami, pereł lub hodowlanych perełek. Każdy kamień czy kryształ nada dodatkowi wyjątkowego charakteru.

W poszukiwaniu srebrnej biżuterii wysadzanej kamieniami

biżuteria srebrna z kamieniemCzęsto wybieramy biżuterię, która jest wysadzana kamieniami szlachetnymi lub półszlachetnymi, ponieważ jest ona elegancka i nadaje się na uroczyste okazje, a dodatkowo jest świetnym dodatkiem do sukienek wieczorowych. Kamienie jubilerskie występują w wielu odmianach i kolorach oraz mają najprzeróżniejsze kształty. Mogą być owalne, mieć kształt kulki, szcześcianu, kropli czy kwadratu. Oprócz formy kamienia możemy także wybrać rodzaj jego powierzchni. Tutaj do wyboru mamy kamienie fasetowane, czyli wielościenne o symetrycznych płaszczyznach, gładkie i matowe. Kamienie, które używane są do wyrobu biżuterii, mają oryginalne faktury, spękania i wzory na powierzchni nadające im niepowtarzalnego charakteru. Zatem wybór jest naprawdę ogromny. Biżuteria srebrna z kamieniem sprzedawana w sklepach jubilerskich to produkt najwyższej jakości, możemy być pewni, że kamienie szlachetne są prawdziwe. Mamy też gwarancję trwałości – jeśli kamień się skruszy, możemy zanieść dany dodatek do sklepu i być pewni, że zostanie wymieniony. Srebrna biżuteria wspaniale współgra z cyrkoniami czy turkusem, ale też z kamieniami szlachetnymi czy półszlachetnymi o ciemniejeszych odcieniach.

Kamienie naturalne są klejnotami naszej planety: onyks, kwarc, szmaragd, rubin, labradoryt, topaz, agat czy jadeit. Różnorodność kolorów kamieni półszlachetnych pozwala nam projektować kombinacje pełne magii i stylu, dzięki którym każdy z naszych dodatków jest niepowtarzalny.