Budowia nowego domu – potrzebny mieszalnik farb

Rany, ale jesteśmy szczęśliwi! W końcu zaczynamy budowę własnego domu. Tak długo na to czekaliśmy. Mąż znalazł idealny teren niedaleko Bydgoszczy i właśnie tam rozpocznie się budowa. Mamy już projekty i kosztorysy, więc wszystko prawie załatwione. Mój mąż jest budowlańcem i budowę naszego własnego domu będzie nadzorował osobiście.

Mieszalnik farb i faktury za materiały

mieszalnik farbJa mam zająć się rachunkami i ewentualnymi zamówieniami. Dzięki temu zaoszczędzimy sporą sumę pieniędzy. Na początek mąż kupił najważniejsze materiały budowlane w sklepie internetowym, który należy do jego znajomego, u którego od lat kupuje tanie materiały budowlane i jest zadowolony. Mąż zaraz jak dostał materiały budowlane to przekazał mi wszystkie faktury, żebym mogła je wpiąć do segregatora. Zbieramy wszystkie wydatki, żeby mieć świadomość poniesionych kosztów. Na fakturach były impregnaty altaxin, jakieś worki z cementem oraz rekomendowany mieszalnik farb tikkurila, który jak ciągle powtarza mi mąż, jest niezawodny. Wpięłam faktury i poszłam przygotować posiłek. Na naszej budowie pracują ludzie mojego męża, których zatrudnił. Dzięki temu wie, że nasz dom zbudują dobrzy fachowcy, na których można polegać. Ja to nie znam się na materiałach budowlanych, ale jeżeli chodzi o aranżację wnętrz, to wszystko będę robiła całkowicie sama. Już mam mnóstwo pomysłów, które na pewno zachwycą mojego męża. Po południu podałam pracownikom obiad i mieli małą przerwę. W międzyczasie dotarły kolejne materiały budowlane ze sklepu internetowego i prace można było kontynuować.

No przyznam, że jak to wszystko będzie szło w takim tempie, to szybko nasz nowy dom powstanie. Pracownicy są solidni i pracowici. Wczoraj jak nie było męża do przyszedł do mnie Janek, by zamówić cement, bo już nie było. Pilnują wszystkiego co jest ważne.