Byłam na weekend w pokojach w Kudowie

Jest poniedziałek rano nie mogłam dzisiaj wstać z łóżka. Niestety na ósmą mam spotkanie z ważnym klientem i nie mogę obie pozwolić na wylegiwanie się w łóżku. Spędzałam bardzo udany weekend w Kudowie.

Pokoje na każdą kieszeń

pokojeKudowa to bardzo fajne miasto. Byłam w nim po raz pierwszy. Kudowa Zdrój zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Na pewno jeszcze nie raz tam wrócę. Byłam tam od piątku wieczorem do niedzieli wieczór. Odstresowałam się i odpoczęłam. Pozwiedzaliśmy z moim narzeczonym a także korzystaliśmy ze pa w pensjonacie, w którym narzeczony załatwił nam noclegi. Pokoje, które można było wybrać były w różnych standardach. Niektóre komfortowe pokoje w Kudowie Zdrój były tańsze niektóre droższe. Można było wybrać odpowiedni pokój na własną kieszeń. Apartamenty znajdowały się na samej górze. W pensjonacie była nawet winda. Narzeczony bardzo się postarał. Specjalnie zabrał mnie do pensjonatu żeby mi się oświadczyć. Zupełnie się tego nie spodziewałam ale bardzo ucieszyłam się z tego. Oczywiście się zgodziłam i powoli będziemy mogli szykować się do ślubu. W podróż poślubną wybierzemy się na tydzień o pensjonatu, w którym się zaręczyliśmy. Kudowa zrobiła na nas duże wrażenie i chętnie spędzimy tam więcej czasu, żeby móc dokładnie ją pozwiedzać. Chcemy zobaczyć także okoliczne miasteczka żeby dowiedzieć się więcej ciekawych informacji o tym rejonie. Noclegi zamówimy przez internet. Wiemy na jaką stronę trzeba wejść i jak należy dokonać rezerwacji. Do tej pory zawsze przez internet rezerwowaliśmy noclegi na nasze wyjazdy. Pensjonaty w Kudowie były piękne. Było ich sporo i trzeba przyznać, że miasto jest nastawione na turystykę.

Przy tym mieszkańcy są bardzo pozytywnie nastawieni. Spędziliśmy tam tylko dwa dni ale miasto to bardzo nam się spodobało. Żadne miasto ostatnio nie zrobiło na nas tak dobrego wrażenia.