Chciałabym nauczyć się projektować strony internetowe!

Cześć! Możecie pomyśleć, że jestem szalona, ale ostatnio stwierdziłam, że chciałabym się nauczyć projektować aplikacje internetowe. Z resztą nie tylko aplikacje, chciałabym również wiedzieć, jak się tworzy strony internetowe i wszystkie te niezbędne w dzisiejszych czasach rzeczy.

Projektowanie stron i nowe wyzwanie

projektowanie stron Pytacie pewnie skąd ten pomysł? Już wam mówię. Dobrze wiecie, że już od ponad roku prowadzę swój blog, z resztą czytacie go nawet teraz. Jednak za waszą sprawą i waszym zainteresowaniem stwierdziłam, że mogłabym stworzyć własne serwisy internetowe! No może przesadziłam z tą liczbą mnogą, ale taki jeden serwis by się przydał, a że mój blog nazywa się „ zrób to sam”, to wypadałoby abym za projektowanie stron przez profesjonalistów we Wrocławiu, też zabrała się sama, prawda? Problem tylko polega na tym, że nie mam zielonego pojęcia, na czym polega tworzenie stron internetowych, dlatego też postanowiłam, że zapiszę się na jakiś kurs. Wrocław oferuję naprawdę szeroką ofertę różnego typu szkoleń, sęk jednak w tym, aby znaleźć to odpowiednie. I tutaj moi kochani liczę na waszą pomoc. Jest was tu spora grupka, dlatego też liczę, że znajdzie się, chociaż jedna osoba, która będzie mi w stanie polecić interesujące mnie szkolenie. Uwielbiam nowe wyzwania, mam nadzieję, że i tym razem uda mi się jemu sprostać. Tak, więc moi kochani, mój plan na najbliższe miesiące to nauczyć się tworzenia stron internetowych. Mam nadzieję, że z całej siły będziecie za mnie trzymać kciuki, no i że pomożecie mi znaleźć ten właściwy kurs! A już jutro powiem wam, jak samemu zrobić wspaniałe i niepowtarzalne szafki nocne.

Nie wierzycie? Zajrzyjcie, więc jutro do mnie, a przekonacie się, że wcale nie jest to takie trudne! To tyle na dziś, mam nadzieję, że nie obrazicie się, że to ja was dzisiaj prosiłam o pomoc! Pa