Co oferuje serwis komputerów?

Romansowałem z taką jedną dziewczyną przez internet. Była bardzo fajna i wspaniale nam się rozmawiało. Moglibyśmy pisać całą dobę, no ale kiedyś musieliśmy spać i coś jeść. Umówiliśmy się, że tego dnia po raz pierwszy porozmawiamy przez kamerkę internetową.

Jak działa serwis komputerów?

serwis komputerów

Nie mogłem się doczekać. Niestety, wszystko zaczęło mi się zacinać, i obawiałem się, że nici będą z tej wyczekiwanej przeze mnie konwersacji. Postanowiłem, że może tani serwis komputerów w Krakowie mi coś na to zaradzi. Podobno słyną z profesjonalizmu i szybkości usługi. No właśnie, na tej szybkości najbardziej mi zależało. Pobiegłem więc do nich, szybko otworzyłem laptopa i pokazałem, w czym jest problem. Pan tylko spojrzał, włączył menadżera zadań, wyłączył i usunął jakiś program i zaczęło śmigać! Podobno strasznie obciążał system, bo nie był kompatybilny z moją wersją systemu. No i widzicie, jak szybko można było się uratować. Wróciłem więc do domu i włączyłem go czekając na rozmowę. Dobrze, że Kraków ma takie dobre połączenia autobusowe.Serdeczne dzięki, naprawa komputerów uratowała moją wideo rozmowę. Byłem strasznie przejęty, bo nie wiedziałem, czy jej się spodobam. Zdjęcia, a rozmowa na żywo, to zupełnie coś innego. Postanowiłem, że muszę się ładnie przygotować do tej pogawędki. Miałem jeszcze trochę czasu, więc poszedłem do łazienki, wysmarowałem się kremem do golenia, i ogoliłem się dokładnie, jak nigdy. Wziąłem też prysznic i zastanawiałem się co na siebie założyć. Jak garnitur, to pomyśli, że się puszę, więc padło na zwykłą koszulę w kratę. No i poza tym ładnie zaczesałem włosy i użyłem lakieru, żeby fajnie się trzymały. Aż się cały trzęsłem z nerwów, gdy odbierałem połączenie.

Na początku byłem bardzo spięty, ale później rozmowa już sama się potoczyła. Było bardzo miło, i nie zauważyliśmy, jak minęła nam godzina na gadaniu.