Czy warto stosować chemie do wody w basenie?

Nazywam się Ela. Od kilku lat pracuję w kompleksie sportowym i jestem odpowiedzialna za utrzymanie czystości w całym obiekcie. Mój zespół sprzątający liczy dwudziestu pracowników i każdy odpowiada za inną cześć budynku.

Chemia basenowa pomocna w utrzymaniu czystości

chemia basenowaJa zajmuję się basenami oraz sauną i sprzątam tam codziennie oraz odpowiadam za zaopatrzenie w niezbędne środki. Każdego dnia sprawdzam czy chemia basenowa jest dostępna w wystarczającej ilości. Jeżeli coś się kończy zgłaszam to od razu do kierownika i on wtedy składa zamówienie. U nas chemia basenowa jest bardzo ważna i nie możemy dopuścić, żeby jakiegokolwiek produktu zabrakło na stanie. Sprawdzam także uzdatnianie wody basenowej i jeżeli w tym przypadku są nieścisłości to jestem zobowiązana to zgłosić. Jako jedyny pracownik odpowiadam za stany na magazynie. Pozostali tylko zajmują się sprzątaniem pomieszczeń. Mam więcej obowiązków, ale też zarabiam większe pieniądze. Dodatkowo zaopatruję saunę w świeże ręczniki oraz dbam aby zapachy do sauny były pełne. Jeżeli zapachy do sauny się kończą to jestem odpowiedzialna za ich uzupełnienie bądź wymianę. W kompleksie są różne zapachy do sauny ale wszystkie są doskonale opisane, więc wymiana czy uzupełnienie nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Dzisiaj miałam dużo więcej pracy, ponieważ tego dnia było bardzo dużo ludzi. Kiedy wysprzątałam pomieszczenia to poszłam do sauny zabrać ręczniki do prania oraz wymienić zapachy do sauny, które już się zużyły.

 

Gdy pracownicy oczyścili basen poszłam sprawdzić czy jest chemia basenowa jeszcze na stanie. Każdego dnia po porządkach sprawdzam wszystko dokładnie. Na basenie jakiś pracownik zostawił filtry poprawiające uzdatnianie wody basenowej, więc poszłam je odłożyć na miejsce. Dzień był pracowity i nawet byłam zmęczona.

Zainteresowanym produktami do utrzymania czystości basenu polecam Gotix – chemia basenowa