Czym jest stanik tuba?

 

Na rynku bieliźniarskim bez przerwy pojawiają się nowe modele biustonoszy, które mają zagwarantować wygodę noszenia kobietom w różnych sytuacjach. Konieczność powstawania nowych biustonoszy w dużej mierze wiąże się z faktem powstawania ciągle nowych bluzek i sukienek, które wymagają od nas modyfikacji biustonosza w taki sposób, by nie było widocznych ramiączek.

Kilka słów o biustonoszach typu tuba

stanik tubaJedną z nowości na rynku, jeśli chodzi o sektor bielizny damskiej, a konkretniej biustonoszy jest stanik tuba. Jest to stanik, który w swojej konstrukcji nie zawiera ramiączek, dzięki czemu staje się doskonałym elementem bielizny, którego szczególnie potrzebują kobiety zakładając sukienkę bez ramion lub bluzkę na cienkich ramiączkach. Większość z kobiet nie chce, by ubierając tego typu bluzkę lub sukienkę, cokolwiek psuło wykreowaną przez nie stylizację. Biustonosze tego typu oprócz tego, że są niezwykle wygodne i bez problemu mogą być wykorzystywane podczas noszenia bardziej wymagających elementów garderoby, doskonale podnoszą biust, modelując jednocześnie sylwetkę. Wśród biustonoszy tego typu znajdziemy także modele biustonoszy typu push-up, dzięki czemu każda kobieta będzie mogła jeszcze lepiej dopasować biustonosz do swoich potrzeb, spełniając nie tylko jedną funkcjonalność związaną z wyglądem zewnętrznym, ale również z odpowiednim eksponowaniem biustu pod elementem garderoby.

Biustonosze typu tuba dostępne są w różnych kolorach, byśmy bez większego problemu mogły dopasować je do różnych kolorów sukienek. Jednocześnie charakteryzują się one różnymi wykonaniami i wykończeniami, dzięki czemu znajdziemy, na przykład, stanik, który będzie pasował idealnie do koronkowej sukienki, nie odróżniając się od niej nie tylko kolorem, ale również materiałem i stylem wykonania.