Dlaczego warto wybrać oprogramowanie SuccessFactors?

 

Rozwiązania technologiczne dla firm SuccessFactors zdobyły uznanie wielu wiodących firm z różnych branż. Oprogramowanie biznesowe zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby przyczynić się do zwiększenia efektywności przedsiębiorstwa. Liczne przykłady pokazują, że jest to dobry wybór.

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie SuccessFactors?

sap hrPierwszym argumentem, który przemawia za wyborem oprogramowania SuccessFactors są niskie koszty. Przedsiębiorca jest zobowiązany do zapłacenia za subskrypcję raz do roku, co jest niewielką sumą w porównaniu do zakupu niezależnego oprogramowania. Na SAP HR czy SAP HCM mogą sobie pozwolić nawet małe firmy, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Kolejnym atutem SuccessFactors jest bezpieczeństwo. Firmy, które zdecydują się na wykupienie abonamentu nie muszą obawiać się o poufność przechowywanych tu danych. Dodatkowo oprogramowanie jest na bieżąco udoskonalane i aktualizowane, co minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów. Programy SuccessFactors mogą być wykorzystywane w wielu krajach świata, ponieważ posiadają funkcję umożliwiające dostosowanie ich do przepisów prawnych danego państwa. Elastyczność i możliwość rozbudowy to cechy sprawiające, że są one wyjątkowo uniwersalne. Praktyka pokazuje, że firmy, które decydują się na jego wdrożenie odnotowują wzrost efektywności, który automatycznie przekłada się na zwiększenie zysków. Oprogramowanie służy nie tylko pracodawcom, ale również pracownikom, którzy mogą za jego pomocą załatwiać wiele różnych spraw, na przykład związanych z księgowością.

Błyskawiczny rozwój branży IT w ostatnich latach przekłada się na poprawę funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. Pomysłowe i proste rozwiązania umożliwiają szybki przepływ informacji, zaplanowanie strategii firm, a także organizację działań pracowników.

Więcej znajdziesz na http://www.gavdi.pl