Dobór obrączek z tytanu

Jeżeli poszukujemy trwałych obrączek w ramach naszego ślubu bądź chcemy komuś polecić dobry wyrób to zdecydowanym faworytem będzie zakup tytanowej biżuterii. To jedna z ciekawszych opcji, chociaż tak krótko znana w przemyśle jubilerskim. Jeśli zastanawiamy się dlaczego jest tak wyjątkowa warto poznać jej pozytywne aspekty.

Idealna biżuteria z tytanu

obrączki tytanoweWiele przyszłych małżeństw decydując się na obrączki małżeńskie z dużym wyprzedzeniem, gdyż to jeden z większych wydatków pomijając kwestię urządzania wesela oraz wyboru sukni ślubnej. W związki z tym coraz bardziej popularne są obrączki tytanowe, gdyż ich cena jest o wiele niższa niż srebra czy złota. Mimo to wyglądają one bardzo elegancko i możemy otrzymać je w wielu odcieniach szarości oraz w czerni, a także łączyć z innym metalem czy kryształami. Tytan przy tym jest naprawdę wytrzymały, nie ulega korozji czy zmianom koloru pod wpływem promieni UV. Dodatkowo łatwo się go czyści z pomocą wody i mydła. Alergicy chwalą ten stop, gdyż nie uczula. Dzięki wysokiej wytrzymałości poleca się tego typu biżuterię osobom pracującym fizycznie albo w wodzie. Należy jednak pamiętać, iż wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne łączy się też z niską możliwością późniejszego rozciągania metalu. Jest to jednocześnie wada oraz zaleta. Mimo to warto zwrócić uwagę na tak niepowtarzalny wybór. Coraz więcej młodych par decyduje się na ten intrygujący zakup w ramach ślubu.

Jednym z popularniejszych materiałów ostatnich lat stał się tytan, z które tworzy się cudowną biżuterię, a w tym biżuterię ślubną. Dzięki nadzwyczajnej wytrzymałości, nie alergizowaniu użytkownika oraz łatwemu utrzymaniu w doskonałym stanie tytan stał się bardzo ciekawym wyborem. Jego wygląd będzie pasował nam do każdej kreacji.