Dom szef według projektu popularnego architekta wnętrz

Mojego męża szef jest bardzo zamożną osobą. Tak naprawdę ma niewielką firmę. Jednak ona przynosi naprawdę dusze dochody. Szef męża w związku z tym często wyjeżdża na zagraniczne wycieczki i robi remonty w swoich posiadłościach.

Architekt wnętrz i świetny efekt

architekt wnętrz Bardzo lubi wyjeżdżać w jakieś egzotyczne miejsca by po prostu połowić sobie ryby. No cóż skoro ma takie hobby i pieniądze na to, to przecież ma prawo żeby realizować swoje marzenia. Szef ma piękny dom w Gdańsku i ostatnio wydał także bardzo dużo pieniędzy na jego remont. Do zrobienia tego nowego wnętrza wynajęty był popularny architekt wnętrz gdańsk , który zrobił plan jak będzie wyglądał dom. Ten architekt także podczas wykonywania prac remontowych przyjeżdżał i sprawdza czy wszystko jest aby na pewno realizowane tak jak było w projekcie. Takie projektowanie wnętrz dla kogoś tak wymagającego jak szef męża na pewno nie należało do najłatwiejszych zadań. Jednak aranżacja wnętrz, która zrobił projektant wypadła naprawdę dobrze. Szef pokazywał wszystkich w firmie zdjęcia jak teraz wygląda jego dom. Mąż opowiadał mi, że teraz wszystko wygląda rzeczywiście super. Tak naprawdę teraz jest to bardzo nowoczesne wnętrze. Są też elementy świadczące o tym jakie hobby posiada szef męża. Są po prostu delikatne akcenty dzięki którym można się domyślić, że jest ktoś fanem łowienia ryb. Jest na przykład lampa w kształcie wędki. Lub też różne rybki, które są na przykład małymi lampkami. No pomysł projektant miał naprawdę dobry. I pewnie też musiał długo szukać zanim znajdzie te właśnie wyjątkowe elementy.

Szef był podobno bardzo zadowolony z efektu. Był zadowolony do tego stopnia, że jego drugi dom także niedługo będzie przechodził remont i właśnie ten sam architekt wnętrz będzie robił projekt. Chciałabym bardzo zobaczyć na żywo jak to wszystko wygląda.