Doskonałe miejsce organizacji oficjalnych spotkań

 

Otrzymałem od zarządu mojej firmy bardzo ważne zadanie. W związku z łączeniem się kilku, zagranicznych przedsiębiorstw w jedną spółkę należy przeprowadzić negocjacje w celu otrzymania dobrych warunków. Spadła na mnie ogromna odpowiedzialność, lecz nasz prezes stwierdził, że jestem właściwym człowiekiem by wykonać ten cel. Dlatego od dłuższego czasu planowałem odpowiednie ugoszczenie przedstawicieli zza granicy by zrobić dobre wrażenie i zachęcić ich do korzystnych negocjacji.

Organizacja spotkań biznesowych i naukowych

sale konferencyjne w TrójmieścieGoście zostali zaproszeni na trzy dni z noclegami w najlepszy hotelach w mieście. Dzięki temu poza obowiązkami mogli wypocząć i zwiedzać nasze nadmorskie miasta z przewodnikiem, którego również im wybrałem. Pod koniec tej wycieczki zorganizowałem główne spotkanie. W takiej sytuacji należy postawić na najlepsze, profesjonalne sale konferencyjne w Trójmieście zapewniające dobre warunki do organizacji spotkań zarówno biznesowych, jak i konferencji naukowych czy prasowych. Sala posiada sprzęt audio i wideo pozwalające na nowoczesne prezentowanie materiałów multimedialnych. Jest możliwość doboru wielkości sali do potrzeb organizowanego spotkania. Miejsce to dodatkowo współpracuje z firmą kateringową, lokalnymi mediami, zespołami muzycznymi, posiada również kontakt z przysięgłymi tłumaczami. Dzięki temu zapewnia kompleksowe usługi których żaden organizator spotkania nie powstydził się. Cieszę się, że postawiliśmy na to miejsce, dzięki temu negocjacje przebiegały w dobrym nastroju.

Udało nam się podpisać kontrakt na warunkach lepszych, niż początkowo przewidywaliśmy. Dzięki temu staniemy się teraz częścią większej grupy o większym zasięgu i możliwościach. Cieszę się, gdyż rozwój firmy to profity również i dla mnie.