Dumni rodzice i treningi bramkarskie

Mój syn ma siedem lat. Chodzi do szkoły, pierwszej klasy. Syn jest bardzo ruchliwym dzieckiem, ma dużo energii , stwierdziłam z mężem, że zapiszemy syna na jakieś zajęcia pozalekcyjne. Kraków jest dużym miastem i wybór zajęć nie powinien być problemem.

Treningi bramkarskie interesują syna

treningi bramkarskiePorozmawialiśmy z synem, podpytaliśmy co chciałby robić w wolnym czasie. Czy wolałby zajęcia sportowe dla dzieci na przykład piłka nożna czy może basen. Syn potwierdził, że interesują go treningi bramkarskie. Mąż postanowił popytać wśród znajomych o jakąś dobrą szkółkę. Dostaliśmy namiary na zespół, który trenuje w szkole syna. Na początku trener polecił treningi indywidualne, żeby sprawdzić w czym syn jest najlepszy. Syn razem z mężem oglądają każdy mecz naszej reprezentacji. Od małego razem często grali w piłkę ale do tej pory syn nie chciał chodzić na zajęcia pozalekcyjne. Syn z mężem był już na kilku meczach. Kraków słynie tez z dobrych stadionów. Treningi indywidualne zaczynają się w poniedziałek. Będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Syn wie, że podstawa to nauka, zajęcia sportowe dla dzieci są również ważne bo trzeba się w nie angażować ale szkoła jest na pierwszym miejscu. Syn jest już po pierwszym treningu. Trener sprawdził jego możliwości. Ustalił, że w poniedziałki syn będzie miał treningi bramkarskie a w poniedziałek i czwartek zajęcia ogólnorozwojowe. Mąż też od małego interesował się piłką. Niestety w domu nigdy nie było środków na dodatkowe zajęcia. Tata grał czasem z nim w piłkę po pracy ale był kierowcą, często go nie było.

W starszych latach zajął się komputerami i tak już zostało do dzisiaj. Jesteśmy dumni z naszego syna i będziemy go wspierać w każdej sytuacji. Piłka nożna to sport dedykowany dla mojego syna. Kto wie może kiedyś będzie znanym piłkarzem.

Jeśli Ty również chcesz wysłać swoje dziecko na treningi bramkarskie, to zajrzyj na stronę: http://kspn.pl