Elegancki zlew do kuchni

Moja mama odkąd pamiętam marzyła o remoncie kuchni. Moja mama świetnie gotuje i każdą wolną chwilę spędza właśnie na gotowaniu i pieczeniu. Niestety jej kuchnia jest już mocno zdezelowana, a stare sprzęty agd bardzo często odmawiają posłuszeństwa.

Zlew do starej kuchni

zlew podblatowy dwukomorowyZ okazji zbliżających się okrągłych urodzin mojej mamy postanowiliśmy wraz z rodzeństwem zrobić jej niespodziankę i wyremontować kuchnie. Gdy mama dowiedziała się o naszym pomyśle była bardzo wzruszona, ale i szczęśliwa i podekscytowana. Chcieliśmy aby wspólnie z nami zaplanowała metamorfozę swojego królestwa. Pytaliśmy co jej się podoba i szukaliśmy inspiracji w internecie, tak by mama wiedziała, jakie są najnowsze trendy. Trzeba było wybrać wszystko, zarówno nowe meble jak i cały sprzęt. Jednym z ważnych elementów jest zlew. Moja mama chciała aby zlew był duży. Do tej pory miała mały zlew, który był bardzo niepraktyczny. Podczas przeglądania sklepów online wpadł jej w oko nowoczesny zlew podblatowy dwukomorowy. Faktycznie zlew wyglądał bardzo nowocześnie, ale i solidnie. Oprócz tego był zaprojektowany tak aby był jak najbardziej funkcjonalny. Dwie komory pozwalają na, chociażby łatwiejsze mycie naczyń czy przygotowywanie owoców i warzyw do zaprawiania. Mama była bardzo podekscytowana i gdy oglądała inne zlewy cały czas nawracała do tego pierwszego. Zlew podblatowy zwany jest również zlewem podwieszanym. Mama chciała aby blaty były z corianu, czyli z materiału, który nie nasiąka wodą. Zlewy podwieszane właśnie do tego typu blatów najlepiej pasują.

Remont kuchni trwał niespełna trzy tygodnie w tym czasie pomieszczenie zostało gruntownie odnowione. Gdy tylko wymienione zostały kafelki oraz pomalowane ściany zaczął się montaż mebli, oraz zlewu. Faktycznie zlew doskonale pasował i dopełniał całą aranżację.