Fartuchy z logo restauracji

 

Zaczynałem od food trucka. Oferowałem jedzenie dobrej jakości, ale z uwagi na brak wystarczających środków finansowych nie mogłem pozwolić sobie na poprowadzenie własnej restauracji. Sukcesywnie jednak odkładałem na ten cel pieniądze, bo własna restauracja była moim największym marzeniem.

Eleganckie fartuchy dla wszystkich kucharzy

fartuch z logoPo pięciu latach w końcu miałem pieniądze na otwarcie restauracji. Wszystkich swoich klientów o tym informowałem na bieżąco, ponieważ liczyłem, że będą mnie odwiedzać w restauracji. Musiałem zatrudnić trzech kucharzy, ponieważ zamierzałem oferować o wiele więcej dań i dlatego potrzebna była mi tak spora załoga. Kucharzy znalazłem bez problemu, ponieważ znałem ludzi z branży. Jeden z nich zapytał mnie czy dostanie fartuch z logo restauracji i tym mnie zaskoczył. Kompletnie zapomniałem o  fartuchach i musiałem je szybko zamówić. Mój kolega zajmował się takimi zleceniami i to właśnie do niego zwróciłem się po pomoc. Zaprojektował dla mnie logo i idealnie ono pasowało do mojej restauracji. Uszycie fartuchów zleciłem firmie, która zajmowała się tym zawodowo. Zdecydowałem się na eleganckie białe fartuchy, w których kucharze wyglądali elegancko. Dla obsługi zaś zamówiłem czarne fartuchy również z logo mojej restauracji. Dzięki temu każdy pracownik wyglądał bardzo elegancko a klienci doceniali takie detale. Restauracja od samego początku świetnie prosperowali. Klienci doskonale mnie znali, gdyż wcześniej już zamawiali u mnie jedzenie z food trucka.

Obowiązków jako właściciel restauracji miałem o wiele więcej. Zatrudniłem do pomocy wykwalifikowaną księgową, która mi pomagała. Ja sam nie miałem czasu na zajmowanie się dokumentami, bo musiałem spotykać się z dostawcami i dbać o restaurację i pracowników.