Film dla klientów

Na pewno ładne filmy promocyjne, które właśnie jako firma zleciliśmy firmie zewnętrznej sprawią, że będziemy od razu lepiej postrzegani. Szykowaliśmy się właśnie na udział w jednym przetargu i faktycznie fajnie byłoby już mieć jakieś fajne filmy promocyjne pokazujące na przykład nasze zaplecze oraz to, jakimi maszynami dysponujemy. Przede wszystkim zainteresowani byliśmy reklamą szerszego formatu.

Rola filmu promocyjnego

profesjonalne filmy reklamowe na ŚląskuChcieliśmy jak najlepiej wykonywać filmy promocyjne, które pokażą naszym klientom, co mogą zyskać wchodząc we współpracę z nami. Jak widzicie jest parę rzeczy, o które trzeba zadbać. Ja patrząc już przez pryzmat swoich doświadczeń z agencjami reklamowymi odpowiedzialnymi za profesjonalne filmy reklamowe na Śląsku miałem przygotowaną już dokładną listę rzeczy, o które warto zadbać na samym początku, ale też w trakcie i na końcu współpracy. Dlatego właśnie moim zdaniem każdy początkujący powinien najpierw sprawdzić, czy zna firmę, która produkuje takie filmy. Chcieliśmy także po drodze wykonać krótki spot reklamowy, a firma powiedziała, że absolutnie nie będzie z tym żadnego problemu i faktycznie będzie to zrobione po drodze z filmem dłuższym, który na przykład będziemy mogli wykorzystywać w przypadku większych konferencji, które organizujemy. Tam właśnie filmy reklamowe bardzo dobrze się sprawdzą, gdyż przed prelekcjami klienci będą mogli się dowiedzieć, z jaką firmą mają do czynienia.

Nie słowa się liczą, a czyny, dlatego zamierzaliśmy to wszystko im dokładnie pokazać, co też sprawi, że nie będziemy gołosłowni. Na filmach potencjalni klienci oraz partnerzy będą mogli zobaczyć, czym tak naprawdę dysponujemy jeśli chodzi o maszyny i co możemy zaproponować. Jest tu uważam bardzo ciekawa rzecz i inwestycja w działania reklamowe.