Fotobudka i samochód na śłub

Jestem kolekcjonerem i kocham piękne samochody. Co prawda ich utrzymanie wiąże się ze sporymi kosztami, dlatego wpadłem na pomysł, żeby na nich zarabiać. Mój kumpel jest organizatorem wesel, więc takie auto do ślubu, które bym mu wynajął idealnie będzie się sprawdzało.

Fotobudka i organizacja wesela

fotobudkaW Bydgoszczy mam swoje auta i często przychodzą do mnie ludzie, żeby pytać czy mogą ode mnie wynająć samochód do ślubu, więc dlaczego by nie skorzystać? Kasa się przyda. A kto wie, może nawet kogoś zainteresuje sesja zdjęciowa przy moich samochodach. Są to naprawdę bardzo unikalne egzemplarze i nie raz jakiś dobry fotograf robił zdjęcia, które pojawiały się w gazecie. Jak jest dobry fotograf to potrafi takie zdjęcia wykonać, że ludziom szczęki opadają. Taka prawda. No dobra, dzwonię do znajomego, zobaczę co mi powie. Akurat nie mógł rozmawiać, bo przyjechała jakaś profesjonalna fotobudka w Toruniu i musiał zająć się organizacją na sali weselnej. Obiecał oddzwonić. Odezwał się do mnie wieczorem, kiedy już skończył pracę. Od razu przeszedłem do sedna sprawy. Powiedziałem, że chciałbym porozmawiać na temat moich pojazdów. Samochód do ślubu jest bardzo ważny, dlatego chcę mu zaoferować współpracę. Znajomego chyba zatkało, bo przez chwilę się nie odzywał. Powiedział, że to genialny pomysł bo mam doskonałe samochody i na pewno każdy będzie chciał mój samochód do ślubu. Na pewno będzie również zainteresowanie, by przy moim aucie odbyła się sesja zdjęciowa, bo często padają takie właśnie pytania. Fajnie, że się udało. Zarobię za to całkiem niezłą kasę i będzie mi łatwiej utrzymać wszystkie samochody.

Ba, już w ten weekend mam użyczyć samochód do ślubu, który jest w cabrio. Dobry wybór przyznaję. Kolor złoty. Samochód jak marzenie i na pewno młodzi będą bardzo zadowoleni z mojego pojazdu.