Fotobudki na wynajem

Ten dzień zbliżał się wielkimi krokami, siedząc wygodnie w fotelu patrzyłam na listę zadań do załatwienia. Nasz ślub miał być wyjątkowy – dekoracje przygotowane, wszystko zamówione, brakowało tylko jeszcze czegoś, co urozmaiciłoby nasz dzień ślubu a gościom zostanie pamiątka.

Czym są fotobudki?

foto budka wynajemPatrzyłam na zdjęcia leżące na stoliku i nagle mnie olśniło. Fotobudka na imprezy! To jest to! Wrzuciłam do wyszukiwarki hasło „fotobudka” i wyskoczyło mi co najmniej tuzin możliwości. Pozostało je tylko obdzwonić i umówić się na wizytę. Na pewno możemy negocjować warunki, pomyślałam z nadzieją. A i goście dostaną pamiątowe zdjęcie od razu. Taka fotobudka na imprezy daje przecież mnóstwo możliwości – zdjęcia poważne, pojedyncze, grupowe, śmieszne, zaskakujące i niepoważne. Tylko jak się je obsługuje? martwiłam się na zapas. Już po pierwszych telefonach okazało się, że nie muszę się niczym martwić. Firma przywiezie nam takie coś jak foto budka wynajem bezpośrednio na wesele i albo pracownik będzie ją obsługiwał albo nauczy nas jak robi się zdjęcia. Zapowiadała się wspaniała impreza. W dzień imprezy firma dostarczyło fotobudkę na miejsce wesela i tam czekał na nas pracownik firmy. Cierpliwie objaśniał sposób działania i obsługę, a my przestaliśmy się obawiać, że coś pójdzie nie tak albo, jeszcze gorzej, zepsujemy urządzenie. Muszę powiedzieć, że taka fotobudka na imprezie to jest strzał w 10-tkę!

Goście początkowo nieufnie, a potem całymi grupkami stali przed fotobudką i każdy chciał zrobić jak najpiękniejsze zdjęcie. Furorę zrobił jednak konkurs na najdziwniejszą minę pojedyczą i grupową. Śmiechu było co niemiara. Fotki z naszej imprezy weselnej stały się przebojem nie tylko wśród gości ale i ich znajomych. Każdy polecał wynajęcie takiej fotobudki na imprezy jak gwarancji dobrej zabawy.