Fotografia rodzinna dla babci

Nasza babcia niebawem kończyła 70 lat. Jednak nie myślcie o niej, jak o staruszce, która ledwo się porusza. Była to bowiem bardzo energiczna seniorka z tysiącem pomysłów. Mieszkała sama w ogromnym domu, ponieważ nie chciała mieć już żadnego innego partnera po śmierci dziadka. Tak jej odpowiadało.

Profesjonalne zdjęcia od fotografa

profesjonalna fotografia rodzinna - bydgoszczChcieliśmy sprawić jej przyjemność z okazji urodzin. Planowaliśmy wykonać u fotografa takie ogromne zdjęcie całej naszej rodziny, do oprawienia w ramkę i powieszenia nad kominkiem. Nie mogliśmy zrobić tego sami. Potrzebna tutaj była profesjonalna fotografia rodzinna – Bydgoszcz, bo wiadomo, że jak się samemu robi zdjęcia to nie zawsze wychodzą tak jak powinny. A pan fotograf dobrze wie, jak dobrać odpowiednie oświetlenie i wydobyć kolory Poza tym, zawsze jakoś odpowiednio edytuje zdjęcie, doda jakąś ozdobną ramkę na przykład i już zdjęcie wygląda jak dzieło sztuki. Umówiliśmy się z nim na konkretny dzień. Ja z mamą przyjechałyśmy do jego studia pierwsze i patrzyłyśmy jak powoli zjawia się tam reszta naszej rodziny. Pojawiła się ciocia z wujkiem i dziećmi, tata z bratem i wszystkie wnuczki, nawet malutka córeczka mojej kuzynki. Czyli prawnuczka babci. Fotograf opowiedział nam, na czym polega zrobienie odpowiedniego zdjęcia. Mieliśmy pozować naturalnie, żeby nie było w tych zdjęciach nic sztucznego. Babcia nie będzie nam przecież robić castingu na modelki i modelów. Szybko się rozluźniliśmy i zdjęcia zaczęły wychodzić nawet dobrze.

Po sesji mogliśmy zobaczyć co tam z niej wyszło. Byłam zaskoczona, bo faktycznie zdjęcia wyszły niesamowicie. Odpowiednia jasność, kolory, zdjęcia ani nie za daleko, ani za blisko zrobione. A co dopiero, jak pan je jeszcze odpowiednio obrobi i edytuje. Babcia na pewno się ucieszy.