Ginekolog to taki sam specjalista jak kardiolog

Choroby intymne to wciąż sekret wielu kobiet. Panie wstydzą się pójść do apteki po leki, które mogłyby pomóc walczyć z infekcją intymną. Dlaczego wciąż tak się dzieje?

Kardiologa się nie wstydzimy

kardiologPrzecież idąc do takie specjalisty jakim jest doświadczony kardiolog – Łódź rozbieramy się bez oporów i kupujemy leki na chore serce. Mamy dwudziesty pierwszy wiek i nie należy już obawiać się lekarzy a co za tym idzie badania. Dziś wszystko jest bezpieczne, przeprowadzone w sterylnych i czystych warunkach,a co najważniejsze badania są bezbolesne. Zapewnił nam to rozwój medycyny w dziedzinie ginekologii. Przede wszystkim stawiając na wzmożoną profilaktykę. Od wielu lat lekarz ginekolog z Łodzi jeździ po Polsce z cyklem bardzo ciekawych szkoleń, pod wieloma tytułami między innymi „Co chcielibyście wiedzieć, a boicie się zapytać”, „Infekcje a wpływ na ogólne zdrowie” czy „Medycyna pracy nie powinna być jedynym ośrodkiem odwiedzanym przez pacjenta”. Często odwiedza szkoły, szczególnie gimnazja i licea z krótkimi zajęciami dla młodych dziewczyn tłumacząc im działanie środków antykoncepcyjnych, wprowadzając je w świat dojrzewania od strony fizjologicznej. Poza tym rozwija się także szybsza diagnostyka. Kobiety, które decydują się na badania mammograficzne bądź cytologiczne a ich pobrany materiał wysyłany jest do analizy w razie czegokolwiek niepokojącego mogą mieć pewność, że dowiedzą się o tym wcześniej.

Laboratoria w takich wypadkach kontaktują się telefonicznie i proszą o jak najszybsze wstawienie się do lekarza. W takim wypadku nie można grać na zwłokę.