Granatowa sukienka na imprezę urodzinową

 

Za dokładnie cztery dni miała się odbyć impreza niespodzianka z okazji urodzin mojego narzeczonego. Z racji tego, że nie miałam, co na siebie założyć, zdecydowałam udać się na zakupy. Standardowo towarzyszyła mi Joanna, moja przyjaciółka. Obydwie uważałyśmy, że każdy pretekst jest dobry, aby pójść na zakupy.

Jaki kolor wybrać sukienki?

sukienka damska granatowaWiele kostiumów przymierzałam i w żadnym nie czułam się na tyle dobrze, żeby ją kupić. Dosłownie w ostatnim sklepie tylko jedna sukienka przykuła moje spojrzeniem. Sukienka damska granatowa, którą przymierzyłam, idealnie przylegała do mojego ciała. Z każdej strony wyglądałam dobrze, więc zdecydowałam się, żeby ją kupić. Sukienka damska granatowa ponadto stanowiła idealny kontrast z moimi długimi blond włosami. Jak wiadomo w każdej stylizacji ważne są również dodatki, których nie musiałam kupować, ponieważ miałam w domu coś, co będzie do niej pasowało. Cena sukienek zaczyna się mniej więcej od osiemdziesięciu złotych wzwyż. Oczywiście wszystko zależy w jakim sklepie kupujecie ubrania jak i z jakiego materiału. Sukienka damska granatowa mi bardzo odpowiada, ale z tego co mi wiadomo to nie każdy dobrze czuje się w tym kolorze. Myślę, że połowa sukcesu to jest znaleźć, coś w czym będziemy czuły się wygodnie, kobieco oraz pewnie. Nie każdy zwraca na takie szczegóły uwagę, a moim zdaniem to dość spory błąd. Warto także poczytać do jakich koloru oczu czy włosów kolory ubrań pasują. W końcu chcąc nie chcąc patrzymy na wygląd innych, więc myślę, że warto zadbać, abyśmy my czuli się w swoich ubraniach komfortowo.

Obecnie na rynku odzieżowym jest bardzo dużo firm, które oferują zarówno odzież damską, męską czy dziecięcą, a podejrzewam, że minimum jedna firma dziennie dochodzi, więc liczba się zwiększa. Chodzi mi o to, że przez to istnieje tyle wzorów, modeli ubrań, że naprawdę można mieć problem z wyborem.