Idę do biura nieruchomości, żeby wynająć mieszkanie

 

Kiedy rozstałam się z Michałem to zdecydowałam, że wrócę do swojego miasta rodzinnego. To mieszkanie było jego własnością i to ja musiałam się wyprowadzić. Na początku zamieszkałam z siostrą ale chciałam szybko znaleźć coś swojego.

W biurze nieruchomości zaoferowano mi atrakcyjne mieszkanie

biuro nieruchomości bydgoszczNigdy jeszcze nie wynajmowałam żadnego mieszkania i nie miałam pojęcia na co mam zwracać uwagę, ażeby podpisać umowę na dobrych warunkach. Siostra zasugerowała mi, żebym odwiedziła biuro nieruchomości bydgoszcz, które na pewno mi pomoże znaleźć jakieś mieszkanie a od pośrednika będę miała zapewnioną opiekę. Od razu mi się ten pomysł spodobał i razem z siostrą odwiedziłyśmy biuro nieruchomości bydgoszcz, które mieściło się na naszym osiedlu. Pracowała tam bardzo młoda dziewczyna, która była sympatyczna i chętnie mi pomogła. Od razu znalazła dla mnie kilka ciekawych ofert, które były zgodne z moimi możliwościami finansowymi. W szczególności spodobało mi się jedno mieszkanie, które było w centrum Bydgoszczy. Moja siostra tam mieszka i rodzice, więc do wszystkich  miałabym blisko. Umówiłyśmy się na obejrzenie tego mieszkania od razu. Prosto z biura pośredniczka zawiozła nas na miejsce. Mieszkanie stało puste i mogłyśmy się swobodnie rozejrzeć. Od razu bardzo mi się spodlało to mieszkanie, bo było zadbane i atrakcyjne. Poczułam, że to jest właśnie lokal dla mnie. Od razu zdecydowałam się na podpisanie umowy i jeszcze tego samego dnia dostałam klucze. Zapłaciłam też kaucję i rozliczyłam się z biurem nieruchomości.

Mieszka mi się tutaj na prawdę dobrze. W sumie, to wynajmuję ten lokal już drugi rok i nie planuję się nigdzie wyprowadzać. Dobrze, że trafiłyśmy na tę pośredniczkę, ponieważ bardzo mi pomogła i dzięki niej mam piękne mieszkanie.