Ile kosztują rowery?

 

Większość klientów przy zakupie roweru, w pierwszej kolejności kieruje się ceną. Najlepiej jeśli jest ona niska i idzie w parze z jakością. W przypadku marki Kross warto zwrócić uwagę, że jej rowery, to obecnie najpopularniejsze jednoślady na rynku. 

Zakup dobrego roweru Krossa

rowery krossW ofercie Krossa znajdziemy każdy typ rowerów, między innymi jednoślady górskie, miejskie, szosowe, trekkingowe, a także te dedykowane wyłącznie paniom. Warto zaznaczyć, że Kross korzysta tylko z firmowego osprzętu, natomiast ramy oraz elementy wyposażenia są projektem całkowicie autorskim. Warto to wiedzieć i docenić ponieważ Kross jest polskim producentem, choć wielu nawet o tym nie wie. Rowery Kross charakteryzują się idealną proporcją jakości do ceny.Niech za przykład posłuży tu fakt, że rowery konkurencyjnych firm o podstawowych parametrach mogą kosztować nawet ponad tysiąc pięćset złotych, a najtańsze świetnie wykonane i zaprojektowane Krossy w niektórych przypadkach kosztują niewiele ponad tysiąc złotych. Jak widać jest to spora różnica, a jeżeli nie widać różnicy w jakości, to nie ma sensu przepłacać, tylko dlatego żeby znaleźć się w posiadaniu jednośladu z bardziej renomowanym logotypem. Na rowerach Kross jeżdżą zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści – mówimy tu głównie o kolarzach oraz zawodnikach cyklu MTB. Warto zdecydować się na jeden z rowerów Krossa, zwłaszcza gdy dysponujmy ograniczonym budżetem, a chcemy mieć rower wysokiej jakości. Pełną ofertę rowerów tej marki znajdziemy w firmowym sklepie producenta.

Kross jest jednym z niewielu producentów na rynku, który ma w swojej ofercie prawie setkę modeli. Bowiem dysponuje kilkoma flagowymi seriami, które od lat cieszą się bardzo dużą popularnością. Wśród nich wystarczy wymienić Level, Trans, czy też Evado.