Ile kosztuje susz konopny?

Zakup suszu konopnego jest w Polsce w stu procentach legalny. Jednak pod warunkiem, że jest to susz cbd. Zawiera on śladowe ilości THC i nie daje efektu odurzającego, nie powoduje również uzależnienia. Jest on polecany osobom dotkniętymi zarówno nieuleczalnymi chorobami, jak i mniej groźnym schorzeniom. 

Legalny zakup suszu konopnego 

susz konopnyKonopie siewne mają dobroczynny wpływ na nasz organizm w wielu aspektach, czego dowiodły liczne badania naukowe. Ograniczają one odczuwanie bólu u pacjentów z nowotworami, a także pomagają pacjentom chorym na ciężkie postacie epilepsji. W niektórych przypadkach są stosowane jako środek zastępczy dla morfiny. Używanie ich powoduje uczucie relaksu i odprężenia, ale jest wolne od działania psychoaktywnego, ze względu na bardzo niską zawartość THC. Susz konopny jest sprzedawany w postaci kwiatostanów żeńskich. Jest on certyfikowany, atestowany i pochodzi z najczystszych upraw. To daje nam gwarancję, że kupujemy marihuanę bez domieszek, wolną od pestycydów i modyfikacji genetycznych. Tylko taka postać suszu zawiera bardzo duże stężenie dobroczynnego cbd, a także innych, działających pozytywnie składników. Susz jest sprzedawany w szczelnie zamkniętych pojemnikach, co gwarantuje, że jest zawsze świeży i aromatyczny. Najczęściej pochodzi z najbardziej prestiżowych europejskich upraw szwajcarskich i holenderskich. A ci hodowcy posiadają renomę, o jakiej inni dostawcy mogą jedynie pomarzyć. Koszt opakowania dziesięcio gramowego to około trzystu złotych. 

Jeśli chcemy zakupić susz konopny, najlepiej zrobić to w jednym z polecanych sklepów internetowych. Znajdziemy tam szeroką gamę produktu i wiele jego odmian. Zarówno z niższej, jak i najwyższej półki. Warto wiedzieć, że im droższy produkt, tym większa zawartość dobroczynnego cbd.