Jachty i ich czarter na Mazurach

Gdy byłam mała często z rodzicami jeździliśmy na wakacje do cioci. Moja ciocia ma duży dom na mazurach i było tam zawsze naprawdę bardzo fajnie. Zresztą było tam tak fajnie, że ja do dziś nie wyobrażam sobie wakacje bez mazur.

Czarter i wyjazd wakacyjny

czarter No po prostu nie wyobrażam sobie jakoś tego żebym mogła chociaż na parę dni nie pojechać tam. Tam naprawdę czuję się niezwykle beztrosko i tak jakbym znów była dzieckiem. A takie uczucie jest naprawdę cudowne. Mo kuzyn po studiach wrócił do rodziców i założył tam wypożyczalnię sprzętu wodnego. Ta wypożyczalnia przynosiła zyski praktycznie od samego początku. Po prostu jest w bardzo dobrym punkcie gdzie przebywa dużo turystów. Kuzyn co roku inwestuje i unowocześnia swoją wypożyczalnię żeby podczas sezony być bezkonkurencyjnym. W tym roku na przykład zainwestował dosyć dużo pieniędzy i kupił nawet dwa jachty do swojej wypożyczalni. Jednak dzięki temu, że ma teraz czarter jachtów ma także coraz więcej klientów. Ten najlepszy czarter na Mazurach można zrobić nawet przez stronę internetową, którą zrobił. Teraz gdy jadę na mazury to zawsze muszę popływać z kuzynem jego nowymi nabytkami. Nie mogę wprost doczekać się tego kiedy pojadę teraz i będę miała możliwość żeby popływać jachtem. Chociaż kuzyn mówi, że to może nie być wcale aż takie proste. Po prostu te jachty już zimą ma wynajęte praktycznie na każdy dzień w sezonie i będę musiała mieć dużo szczęścia żeby akurat był wolny. Jednak ja liczę na to, że on coś zrobi żebym mogła popływać jachtem. W końcu zawsze powtarza mi, że jestem jego najlepszą kuzynką. A czego w końcu nie orbi się dla takiej kuzynki jak ja.

No przynajmniej męczę go już o to żeby coś wymyślił podczas mojego przyjazdu. W końcu dokładnie wie kiedy będę. Ciocia przez telefon powiedziała mi, że uda mi się popływać także liczę na to.