Jadę na targi handlowe z odzieżą medyczną

Szef zdecydował, że weźmie udział w targach handlowych, które mają się niebawem odbyć w naszym mieście. Koncepcja wydała mi się bardzo trafna, zwłaszcza, że na pewno ta inicjatywa przysporzy nam jeszcze więcej klientów.

Odzież medyczna jest skompletowana

odzież medycznaZ uwagi na fakt, że szef w tym czasie ma konferencję to ja mam osobiście się wszystkim zająć. Już zostaliśmy zgłoszeniu do tej imprezy handlowej i otrzymaliśmy stanowisko. Ja miałem jechać na targi i zaprezentować nasze produkty. Miałem również zdecydować co będzie zaprezentowane na targach. Wybrana została odzież antyelektrostatyczna, która w mojej ocenie obowiązkowo powinna znaleźć się na takich targach. Wybrałem buty robocze, które najlepiej u nas schodzą oraz skompletowane ubranie robocze dla pracownika budowlanego. Nasza odzież ochronna jest dostępna dla pracowników różnych zawodów i warto, że wszystko zostało zaprezentowane. Kiedy zajmowałem się kompletowaniem produktów na targi to przyszła do mnie Jolanta i przyniosła mi kawę. Powiedziała, że na targach będzie mnóstwo restauratorów i warto, by nasza odzież gastronomiczna również znalazła się na targach. Podobno mają też być przedstawiciele medyczni dlatego zgodnie z podpowiedzią Jolanty zabrałem obuwie medyczne i poszedłem zapytać czy jest już skompletowana najlepsza odzież medyczna, bym i ją mógł zabrać na targi. Wszystkie produkty spisałem na liście i podpisałem na magazynie odbiór. Odzież antyelektrostatyczna była skompletowana jako pierwsza, bo oczywiste było, że będzie ona prezentowana na targach handlowych. W dniu imprezy poprosiłem Jolę, by pojechała mi pomóc, ponieważ sam na pewno wszystkiego nie ogarnę.

Szef mi nadmieniał, że w razie potrzeby mogę kogoś z firmy zabrać. Jola idealnie się do tego nadaje, bo jest ogarnięta i mi pomoże w razie potrzeby.