Jak układanie kostki stało się moim tematem pracy licencjackiej

O rajku, niedługo trzeba będzie przedstawić plan mojemu promotorowi. Plan mojej pracy licencjackiej, a ja póki co nie mam dobrego pomysłu. Tata mówił, że mógłbym opisać brukarstwo, ponieważ jego firma w Bydgoszczy się tym zajmuje.

Układanie kostki musi być fachowe

układanie kostki Faktycznie, brukarstwo z punktu widzenia ekonomii nie było jeszcze zbyt szczegółowo opisywane. Dlatego może te brukarstwo to będzie dobry pomysł. Usługi brukarskie znam dosłownie od podszewki. Tata odkąd pamiętał opowiadał mi w jaki sposób wykonuje się profesjonalne szybkie układanie kostki z Bydgoszczy był jednym z pierwszych, który się tym zajmował. W zasadzie jego usługi brukarskie były na tyle pionierskie, że wiele kolejnych firm były tworzone na podstawie jego doświadczeń. Jego układanie kostki było opisywane w branżowych czasopismach w Bydgoszczy na podstawie realizowanych przez niego projektów. Dlatego moja praca na ekonomii, o prowadzeniu biznesu w którym główną rolę będzie grała kostka brukowa to całkiem niezły pomysł. W zasadzie mógłbym to promotorowi jutro w wiadomości wspomnieć. Z tego co mówił tata, to jego usługi brukarskie były też świadczone na jego podwórku w domku na przedmieściach. No to w zasadzie mam temat, mój promotor był zadowolony z wykonanej pracy, kostka brukowa była świetnie u niego ułożona, więc wszystko w porządku. Na początku nie brałem tego pod uwagę, może dlatego, że usługi brukarskie miałem na co dzień w domu i tego nie widziałem. Wiecie jak to jest, najciemniej pod latarnią. Na szczęście tata mi wszystko wyjaśnił, pomoże mi w napisaniu tej pracy, pokaże jak budował biznesplan w którym jego brukarstwo było czymś nowym.

Bydgoszcz i kostka brukowa spotyka się na każdym chodniku, skwerze, czy parku, dlatego też oprę się na tym mieście. Zatem wszystko mam gotowe.