Jako księgowa oferuję niedrogie usługi

Kiedy moja mama została wdową to starała się zrobić wszystko, ażeby niczego nam nigdy nie zabrakło. Zrobiła kurs księgowej, który pozwolił jej na zarobienie większych pieniędzy, które były nam potrzebne. To ona mnie zainspirowała do wszystkiego.

Z moich usług księgowych korzysta sporo ludzi

niedrogie usługi księgowe w poznaniuTak samo jak mama postanowiłam oferować niedrogie usługi księgowe w poznaniu, ponieważ ukończyłam kierunkowe studia. Moja mama wiele mnie nauczyła, ponieważ od dawna przyglądałam się jej pracy a później zaczęłam jej pomagać. Zajęcie to od razu mi się spodobało i radziłam sobie wyjątkowo dobrze. Dwa lata po studiach zdecydowałam się na założenie własnej firmy i na dzień dzisiejszy oferuję własne i niedrogie usługi księgowe w poznaniu, z których korzysta wiele osób. Ludzie mi ufają, ponieważ znają moją mamę i wiedzą, że warto mi zaufać. Jestem bardzo skrupulatna i to pozwoliło mi również na osiągnięcie sukcesu. Moje biuro jest niewielkie i głównie obsługuję małych przedsiębiorców ale jest to dla mnie wystarczające. Zarabiam dobre pieniądze, które nawet jestem w stanie odłożyć. W przyszłości chcę kupić własne mieszkanie i pieniądze są mi potrzebne. Niedawno odezwał się do mnie przyjaciel ze studiów. Poszukiwał pracy. Wiedział, że biuro księgowe, które prowadzę jest znane i dlatego zapytał, czy przyjmę go do pracy. Pomoc mi się przyda, ponieważ coraz więcej ludzi się do mnie odzywa. Dałam mu więc zatrudnienie i teraz mogę przyjmować jeszcze więcej zleceń od różnych klientów. Jest ich dużo więcej niż jeszcze rok temu.

Moja mama już nie jest aktywna zawodowo, ponieważ postanowiła przejść na wcześniejszą emeryturę. Cieszę się, że podjęła taką decyzję, ponieważ odpoczynek jest jej zdecydowanie potrzebny. Przejęłam także wszystkich jej klientów.