Jesienne damskie botki

Jak tylko zbliża się nowy sezon zawsze odświeżam trochę garderobę i kupię kilka nowych ciuchów oraz buty. W zeszłym tygodniu wybrałam się na wielkie jesienne zakupy i udało mi się kupić wszystko to czego chciałam i to w dobrej cenie. Najbardziej z całym zakupów podoba mi się moja nowa para butów.

Kupiłam botki utrzymane w stylu militarnym

botki militarne damskieWybierając się do sklepu wiedziałam jakich butów mniej więcej szukam. Nie miałam więc problemu z tym by zdecydować się na konkretną parę butów. Bardzo podobają mi się botki militarne damskie, które świetnie pasują mi właśnie do jesiennych klimatów i zawsze dobrze mi się sprawdzają. Lubię militarne botki za to, że mogę je nosić do wielu ciuchów – zarówno oversajzowych kurtek, jak i bardziej eleganckich płaszczów. Przez to, że takie buty najczęściej wybieram w kolorze czarnym to mogę je łączyć z właściwie każdym kolorem. Jest to niesamowicie wygodne. Na tą jesień również wybrałam botki w dość mocnym, militarnym stylu. Botki, które kupiłam bardzo spodobały mi się ze względu na grubą podeszwę, która sprawia, że buty wydają się jeszcze bardziej toporne, co w tym przypadku bardzo mi się podoba. Przeważnie botki, które kupuję nie mają ozdób, ale akurat te mają z boku drobne złote wzory, które nadają tym butom lekkiego powiewu kobiecości. Ostatnio ubrałam te botki do bordowej sukienki i grubych, czarnych rajstop i stylizacja ta moim zdaniem wyglądała po prostu bezbłędnie.

Buty, które kupiłam są oczywiście bardzo ładne i ich dizajn sprawia, że pasują mi do wielu rzeczy, ale ich bardzo ważną cechą jest to, że są one niesamowicie wygodne. Myślę, że w butach które nosimy codziennie jest to najważniejsze, a więc zawsze to na komfort noszenia butów zwracam największą uwagę. Jestem ze swojego ostatniego zakupu obuwniczego naprawdę zadowolona.