Kartonowe opakowania do pizzerii

W niedługim czasie po założeniu własnej pizzerii, zdecydowałem się rozszerzyć działalność również na dowóz do domu. Wiele istniejących zakładów z powodzeniem prowadziło taką usługę i pomyślałem, że może to być dodatkowy atut dla firmy, przyciągający klientów. Należało przy tym znaleźć odpowiednie opakowania do transportu.

Opakowania kartonowe do przewozu pizzy

kartony fasonoweW mieście znajdowała się hurtownia, oferująca różnego rodzaju kartonowe opakowania, więc było to pierwsze miejsce, w którym szukałem. Sprzedawca w hurtowni pokazał mi przeróżne kartony fasonowe, zarówno większe, jak i dość małych rozmiarów, więc mogłem wybierać wedle woli. Byłem tym bardziej zadowolony z oferty, gdyż dowóz do domu nie obejmował wyłącznie pizzy, ale też większość potraw oferowanych przez mój zakład, a opakowania w ofercie hurtowni z powodzeniem nadawały się do przewozu większości z nich. Dodatkowo, hurtownia miała przystępne ceny, a przy zakupie hurtowym oferowała atrakcyjne rabaty, co tym bardziej skłoniło mnie do zakupu większej ilości opakowań, które nie zajmowały i tak zbyt wiele miejsca. Zakupione kartony były solidne i wytrzymałe, dzięki czemu przewożone jedzenie docierało do zamawiającego w idealnym stanie, bez żadnych uszkodzeń czy zabrudzeń podczas transportu. Pozostała jedynie wizyta w zakładzie wykonującym nadruki na opakowaniach, dzięki czemu uzyskałem dodatkową reklamę dla zakładu, gdyż opakowania z kolorowym logo przyciągnęły większe grono klientów.

Jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji, gdyż dzięki zakupowi odpowiednich kartonów, moja firma może dostarczać klientom jedzenie w doskonałym stanie, bez obaw o ewentualne uszkodzenie w trakcie przewożenia. Również sam koszt obniżył się znacznie, dzięki atrakcyjnym cenom samych opakowań.