Kasa marki Novitus Nano

Kasy dostępne na rynku służą przede wszystkim do rejestrowania sprzedaży w handlu, gastronomii czy usługach. Ich zaletą jest przede wszystkim możliwość dostosowania ustawień do indywidualnych potrzeb i specyfiki sprzedaży.

Nowoczesne kasy online

novitus nano onlineWybór kasy fiskalnej do działalności nie jest prosty, bo na rynku mamy ich dziesiątki. Różnią się ni tylko wielkością i wyglądem zewnętrznym, ale przede wszystkim parametrami. To one decydują o funkcjonalności danego sprzętu i warto się im dokładnie przyglądnąć. Przede wszystkim kasy dzielą się na stacjonarne, które wymagają stałego podłączenia do energii elektrycznej oraz modele mobilne, mogące być zabierane w dowolne miejsce. Większość kas posiada możliwość podłączenia szuflady kasowej, terminala płatniczego, czytnika kart magnetycznych czy wag. Dzięki temu można w kompleksowy sposób prowadzić sprzedaż w każdej działalności. Jeżeli musimy nabić nowoczesną kasę, to najlepsza będzie Novitus Nano online, która posiada możliwość automatycznego łączenia z Centralnym Repozytorium Kas prowadzonym przez Urząd Skarbowy. Są tam wysyłane bieżące informacje na temat sprzedaży, najczęściej w formie dobowych raportów fiskalnych, które można dowolnie ustawić. Kasa tej marki charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, ale dużą funkcjonalnością, przez co sprawdzi się w małych i średnich firmach, w gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych czy różnych punktach usługowych. Jest intuicyjna w obsłudze i kompatybilna z licznymi akcesoriami kasowymi.

Zgodnie z ustawą, każdy przedsiębiorca, który nabywa pierwszą kasę online, może liczyć na dofinansowanie w wysokości do siedmiuset złotych. Wybierając kasę Novitus Nano, mamy pewność niezawodności, wydajności i praktycznego zastosowania w sprzedaży stacjonarnej i mobilnej.