Klient zleca mi zaprojektowanie ogrodu

 

Nie powiem, ażebym był najlepszy, ale skoro ustawiają się do mnie kolejki to jednak to musi coś oznaczać. Jestem projektantem ze sporym doświadczeniem i nawet był przeprowadzony ze mną wywiad w jednej ze znanych telewizji.

Stworzyłem dla klienta kilka projektów ogrodów

projektowanie ogrodów w KrakowieMoją największą profesją jest projektowanie ogrodów w Krakowie, które potrafię wykonać na prawdę pięknie. Każdy ogród, który jest wyjątkowy, nietypowy to jest mojego autorstwa. Ludzie, którzy mają dom, bądź działkę rekreacyjną i kompletnie nie znają się na ogrodach to zawsze mogą liczyć na moją pomoc. Wykonuję profesjonalnie wszelkie projekty. Dzisiaj przyszedł do mnie młody chłopak, który kupił dom swojej żonie. Ona o niczym nie wie, ponieważ jest to niespodzianka z okazji rocznicy ślubu. Na terenie posesji nie ma ogrodu i chłopak poprosił mnie o pomoc. Był doskonale przygotowany, ponieważ przyniósł zdjęcia, wymiary i wszystko czego potrzebuję, żeby zaprojektować dla niego ten ogród. Zabrałem się od razu do pracy, ponieważ do rocznicy zostały tylko trzy miesiące a przecież ktoś jeszcze musi się fizycznie zająć tym ogrodem, który zaprojektuję. Uznałem, że wykonam dla tego klienta kilka projektów. Jego cel mi zaimponował i widać, że kocha swoją żonę. Pracowałem bardzo ciężko i pojawiła się moja pierwsza wersja. Wiem, że moje projektowanie ogrodów w Krakowie jest najlepsze i klient to będzie miał nie lada wyzwanie jak otrzyma kilka wariantów. Ze wszystkim uporałem się w kilka dni i zadzwoniłem od razu do tego klienta.

Wszystkie warianty mu się podobały i nie wiedział, na który się zdecydować. Wybraliśmy ten z fontanną. Jego żona uwielbia takie klimaty i na pewno ten projekt spodobałby jej się najbardziej. Tak swoją drogą to jestem bardzo ciekaw jej reakcji.