Konserwacja okien oczami klienta

Wraz z żoną mieszkamy w małej miejscowości nieopodal Poznania. Ja prowadzę własne przedsiębiorstwo, które mieści się w centrum Poznania a moja żona Patrycja zajmuje się domem. Ostatnio powiedziała mi, że chce wymienić w kuchni okna, ponieważ te co mamy są stare i nie nadają się już do niczego.

Konserwacja okien poprawi wygląd kuchni

konserwacja okienRenowacja okien w kuchni nie ma sensu, ponieważ są one zniszczone. Zostawiłem żonie wolną rękę i znalazła firmę, która założyła nam nowe okna w kuchni. Zaskoczyło mnie, że montaż nawiewników był za darmo. Pracownicy bardzo szybko wykonali montaż nawiewników a ona zostały również w błyskawicznym tempie założone. Jeden z pracowników zapytał kiedy była przeprowadzana konserwacja okien w naszym domu. Powiedzieliśmy, że jeszcze nigdy i zaoferował nam pomoc. Powiedział, że konserwacja okien z Poznania bardzo korzystnie wpłynie, ponieważ będą one bardziej żywotne. Oczywiście zgodziłem się wraz z Patrycją bez chwili zastanowienia. Wiem, że renowacja okien czasami jest konieczna, ale odbędzie się u nas teraz konserwacja okien, na którą namówił nas ten pracownik. Jeżeli chodzi o okna w kuchni to jesteśmy bardzo zadowoleni. Montaż nawiewników spowodował, że jest lepsze powietrze w pomieszczeniu i żona podczas gotowania już tak nie narzeka. Konserwacja okien w pozostałych pomieszczeniach odbyła się tego samego dnia. Teraz nasze mieszkanie jest cieplejsze a okna jeszcze przez wiele lat będą nazadawały się do użytku.

Jeżeli będzie kiedyś potrzebna kolejna konserwacja okien, to na pewno skorzystamy z usług tej firmy. Pracownik był bardzo profesjonalny i przede wszystkim jego usługi były bardzo tanie. Renowacja okien również niewiele kosztowała w jego ofercie więc warto mieć tę firmę na uwadze w przyszłości. Najważniejsze jednak, że Patrycja jest zadowolona.