Którą folię stretch kupić?

W ostatni piątek moja żona wysłała mnie do sklepu, chciała mianowicie żebym kupił jej folię, ponieważ jej się skończyła. Niestety moja kochana żona nie sprecyzowała, o jaką folię konkretnie jej chodzi. Ja jako zwykły facet też nie dopytałem, o jaką konkretnie folię jej chodzi, bo pomyślałem, że przecież folia to folia.

Folia stretch maszynowa i inne rodzaje folii

folia stretch maszynowaPojechałem do sklepu, gdzie prawdopodobnie takie folie mogą się znajdować. Na początku niestety nie mogłem znaleźć żadnych folii, jednakże jak to mówią „ koniec języka za przewodnika „, postanowiłem zapytać Pani pracującej w owym sklepie. Uprzejma Pani pokazała mi gdzie znajdują się folię. Tam po chwilach poszukiwania zobaczyłem, że jest folia stretch. Pomyślałem, po dziesięciu minutach oglądania foli wzdłuż i w szerz, że to na pewno ta folia, o którą chodzi mojej żonie. Już miałem iść do kasy i finalizować zakup folii, gdy moim oczom ukazała się folia stretch jumbo. Szczerze powiem, że trochę czułem się zdezorientowany. W zasadzie wyglądały tak samo, jednakże różnica była w cenie. Zapytałem jednej z pracownic sklepu, która tłumaczyła mi jaka jest różnica pomiędzy nimi. Jak się okazało różnica jest. Na dodatek bardzo miła Pani pokazała mi, że jest jeszcze trwała folia stretch maszynowa. W tym momencie już zgłupiałem i kompletnie nie wiedziałem, którą z nich wybrać. Próbowałem zadzwonić do mojej żony, żeby powiedziała mi, o którą dokładnie folię jej chodzi, jednakże moja kochana żona nie odbierała ode mnie telefonu.

Cóż, pomyślałem że nie będę jak głupek stał i zastanawiał się nad foliami nie wiadomo ile czasu, aż moja żona zadzwoni i powie, o którą folię jej chodzi. Postanowiłem, że wezmę…wszystkie. Postanowiłem wziąć po jednej z każdego rodzaju i tak wróciłem z trzema foliami do domu. Jak się okazało, żonie było bez różnicy, którą folię kupię. Ach te kobiety.