Kuchnia Smeg i własne przedsiębiorstwo

Moja kawiarnia istnieje już trzy lata. W tym czasie jej powierzchnia powiększyła się dwukrotnie. Tata wraz z moi partnerem i przyszłym mężem (ślub odbędzie się w Boże Narodzenie) zaadaptował dodatkowy lokal. Oprócz ciasta serwuje również śniadania, obiady i kolacje. 

Kuchnia Smeg i konkurs organizowany przez markę

kuchnia

Zatrudniam w lokalu dwanaście osób.Za dwa tygodnie będę świętowała siódmą rocznicę istnienia bloga kulinarnego, który rozrósł się przez te lata niesamowicie. Oprócz bloga mam teraz również video blog, forum i sklep internetowy. W sklepie sprzedaje głównie produkty do wypieku ciast. Komunikuje się z moim czytelnikami poprzez media społecznościowe. Z okazji siódmej rocznicy istnienia wspólnie z dystrybutorem firmy smeg zorganizowaliśmy wiele konkursów i niespodzianek. Pierwsza nagroda to prezent wyjątkowy. Laureat otrzyma stalową kuchnie smeg. Druga nagroda to lodówka w kolorze fioletowym, a trzecia nagroda to żółty czajnik elektryczny smeg. I pomyśleć, że parę lat temu niedroga kuchnia smeg to było moje marzenie, a teraz mam ich już kilkanaście. Zarówno moi czytelnicy jak i dystrybutor byli bardzo zadowoleni z przeprowadzonych konkursów. Na pewno efekty w postaci wzrostu sprzedaży produktów smeg będą w najbliższych miesiącach odczuwalne. Na zakończenie akcji czekała na mnie niespodzianka. Zostałam zaproszona na targi, które za parę dni odbędą się w Barcelonie. Producent opłacił bilet dla dwóch osób i pobyt na targach. W programie miałam kilka godzin na zwiedzanie miasta. Lecąc do Barcelony myślałam że to najpiękniejsza rzecz jaka mi sie przytrafiła.

Mój przyszły mąż wyprowadził mnie z błędu. Nic mi się nie przytrafiło, ciężko na wszystko zapracowałam. Zapewne ma rację. Gdy wrócę do kraju wszystko opiszę i podzielę się informacjami na blogu.