Kurs masażu polecany przez znajomych

Ja jestem osobą, która zawsze lubiła robić coś dodatkowo. Gdy skończyłam studia zaczęło nagle brakować mi nauki. Już podczas studiów pracowałam na cały etat dlatego też po ich skończeniu nagle nie zaczęłam szukać pracy.

Dobrze przeprowadzony kurs masażu

polecany kurs masażuMiałam więc dużo czasu. Dla mnie wręcz za dużo. Stwierdziłam, że mogę przecież spożytkować ten czas pożytecznie. Chciałam iść na jakiś kurs po którym zdobędę jakiś nowych umiejętności. Chciałam też żeby było to coś co sprawiałoby mi przyjemność. I doszłam do wniosku, że polecany kurs masażu będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Taki kursy odbywały się zresztą blisko mojej pracy. I od razu po niej mogłabym na niego chodzić. Dla mnie takie rozwiązanie było idealne. Zapisałam się więc. Kurs nie był jakoś specjalnie drogi. Miałam bardzo wysokie wymaganie dotyczące tego kursu. Mam koleżankę. która masuje zawodowo i powiedziała mi czego powinnam się wtedy nauczyć. Na szczęście okazało się, że ten kur był prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę. Nauczyciele świetnie przekazywali swoją wiedzę. Było także dużo praktycznych zajęć i każdy z uczestników miał możliwość przećwiczenia wszystkich technik masażu. Byłam bardzo zadowolona z tego, że wybrałam właśnie ten kurs. Chodzenie na niego sprawiało mi niesamowitą przyjemność. Czekałam tylko co będzie się działo na następnym spotkaniu. Zresztą tam poznałam wielu ciekawych ludzi. Zdawałam sobie sprawę z tego, że nie będę chciała masować zawodowo.

Ale w razie jakiś zawirowań w pracy nie wykluczam, że będę chciała coś takiego właśnie robić. Mam po prostu nowy fach. Po ukończonym kursie sprawdziłam swoje umiejętności na swojej najbliższej rodzinie. I wszyscy byli z tego powodu bardzo zadowoleni. Chcą wręcz żebym teraz robiła to regularnie.