Kursy językowe wybierane przez rodziców

Z mężem zdecydowaliśmy, że zapiszemy naszą córkę na jakieś dodatkowe zajęcia pozaszkolne. W Bydgoszczy jest mnóstwo takich miejsc, gdzie dziecko może rozwijać swoje umiejętności.

Kursy językowe dla młodych dzieci są ważne

kursy językoweKiedy Zosia wróciła ze szkoły to zapytaliśmy ją, jakie zajęcia by ją najbardziej interesowały. Zosia powiedziała, że chciałaby chodzić na kursy językowe, ponieważ uwielbia język angielski i chciałaby się podszkolić. Od razu zabrałam się za szukanie szkoły, która oferuje kursy językowe dla dzieci w wieku Zosi. W centrum Bydgoszczy była szkoła językowa, która spełniała moje oczekiwania i od razu następnego dnia się tam wybrałam, żeby osobiście porozmawiać. Nauka angielskiego w tej szkole jest na wysokim poziomie, dzięki czemu będę miała pewność, że Zosia wiele się nauczy. Kiedy weszłam do środka to sekretarka pokierowała mnie do gabinetu dyrektorki. Dowiedziałam się, że kursy językowe odbywają się dwa razy w tygodniu a nauka angielskiego prowadzona jest przez lektorów z zagranicy. Ta szkoła językowa to doskonały wybór i już wiedziała, że zapiszę tam Zosię. Dowiedziałam się również, że szkoła językowa oferuje takie rozwiązanie jak angielski przez skype i jest to idealne rozwiązanie dla mnie. Nie mam czasu, żeby chodzić na kursy językowe i mogłabym się uczyć w domu. Zapisałam zatem swoją córkę na kursy językowe a siebie na angielski przez skype. Mogę w dowolnie wybranym czasie odbywać tego typu kursy językowe co jest mi zdecydowanie na rękę. Na pewno nauka angielskiego w takiej formie przyniesie niesamowite efekty. Dobrze, że jest taka szkoła językowa, ponieważ dzięki temu znalazłam również coś dla siebie.

Od razu jak wróciłam do domu to o wszystkim opowiedziałam mężowi. Ucieszył się, że również będę szkoliła język i pogratulował mi dobrego wyboru.

Więcej informacji o szkole językowej znajduje się na http://lingua-pro.pl