Ładne markowe torebki

W obecnych czasach to blogerki modowe, tzw. youtuberki czy celebrytki co wyznaczają modowe trendy. Zależnie od tego, jak są ubrane wzrasta popularność danego produktu. Jeśli jest on drogi i od znanego projektanta, to oczywiście lepiej.

Popularne markowe torebki

markowa torebkaNajważniejsze w całej charakteryzacji stroju są oczywiście dodatki. One też wyznaczają, jak na strój patrzą inni. Tutaj cena gra największą rolę, ponieważ najważniejszym dodatkiem damskiej garderoby są torebki. Według trendów wyznaczanych przez znane osoby- im droższa torebka tym lepiej. Nie wszystkie są ładne ale to obecnie nie gra roli. Markowa torebka, która została chociażby na jednym zdjęciu wstawiona przez jakąś gwiazdę, wyprzedaje się ze sklepów jak świeże bułeczki. W bardzo dobrej cenie można poczekać chwilę, aż przestanie być tak bardzo popularna i zdobyć ją w promocji. Jeśli wydajemy już sporą część wypłaty lub pieniądze, które dłużej odkładaliśmy na taką torebkę oczywiście oczekujemy czegoś więcej. Nie jest ona tak jak w przypadku celebrytek- na jedno wyjście, ale powinna być wytrzymała na dłuższy czas. Przede wszystkim musi być też wygodna- dobrze, jeśli spełnia cechy funkcjonalności i możemy zabrać ją do pracy i na imprezę. Cecha ta jest podyktowana przez pojemność- do pracy musimy zabrać więcej rzeczy niż na imprezę a rozmiar powinien być optymalnie dostosowany do tego, aby była ona wygodna. kolor najczęściej wśród takich torebek jest wybierany raczej ,,bezpieczny”, czyli standardowy i nie wyróżniający się z tłumu.

Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na szaleństwo.Nie powinniśmy patrzeć w tym przypadku na to, co jest modne ale na to, co nam faktycznie się podoba. Styl, który sami wyznaczamy jest najbardziej modną opcją, która tworzy nasz własny charakter.