Lekcje tenisa dla dzieci w szkole mojego brata

Mój brat skończył kurs instruktora tenisa i założył własną szkołę. Ma doświadczenie i świetnie sobie radzi. Jego szkoła tenisa mieści się w centrum Warszawy i lekcje tenisa odbywają się w każdy dzień tygodnia. Brat mówił mi, że tenis ziemny daje bardo dużo korzyści.

Tenis dla dzieci cieszy się powodzeniem

tenis dla dzieciPrzede wszystkim poprawia postawę ciała i wpływa pozytywnie na płuca czy układ krążenia. W szkole mojego brata nauka tenisa jest dedykowana ludziom w każdym wieku. Brat nie pracuje sam, ponieważ ma zbyt wielu klientów i nie byłby w stanie samodzielnie prowadzić zajęć. Pracuje u niego pięć osób, które też są instruktorami tak samo jak brat. Brat prowadzi także zajęcia dla maluchów. U niego w szkole profesjonalny tenis dla dzieci w warszawie jest ceniony przez rodziców, ponieważ dzięki temu dzieci mają dodatkowe zajęcia po szkole i ćwiczą kondycję. Do brata na lekcje tenisa przychodzą nawet dzieci w wieku przedszkolnym. Przemek, jego instruktor prowadzi lekcje tenisa z dziećmi, ponieważ ma specjalistyczne przygotowanie. Brat pracuje z dorosłymi, ponieważ jego nauka tenisa przygotowuje do profesjonalnych zawodów. Jakiś czas brat mi proponował lekcje tenisa i zdecydowałem się, że spróbuję. Mam pracę w biurze i mało się ruszam, więc zdecydowanie tenis wyjdzie mi na dobre. Na lekcje tenisa udałem się dzisiaj po pracy, akurat brat miał wolny termin i mógł się mną zająć. Taka szkoła tenisa to fajna sprawa, bo można się wybiegać a nauka tenisa przynosi na prawdę ogromne efekty. Zdecydowałem, że będę przychodził regularnie.

Po lekcjach tenisa czułem się na prawdę znakomicie i dodatkowo miałem dużo więcej energii. Mojemu koledze z pracy zaproponowałem, żeby chodził ze mną na lekcje tenisa, ponieważ od dawna już chciał się zapisać. Będziemy się uczuć razem i czasami możemy poza zajęciami pograć.