Magia weselnych przygotowań – poszukiwania zespołu

 

W końcu nadeszła ta wiekopomna chwila – wychodzę za mąż. Całkiem sporo ludzi nie wierzyło, że kiedykolwiek ten dzień nastąpi – a jednak! I wiecie co? Myślałam, że to nie nastąpi, ale jednak – opanowała mnie gorączka ślubna. Ślubne przygotowania naprawdę mnie wciągnęły – i już nic a nic mnie nie dziwi, że tego typu przygotowania trwać mogą nawet kilka lat. My daliśmy sobie rok i już wiem, że to bardzo mało czasu. 

Mały zespół na małe wesela

zespół na wesele w ToruniuŚlub i wesele przyszło nam brać w Toruniu, mieście rodzinnym mojego ukochanego. Poszukiwania odpowiedniej sali, rezerwacje, wystrój, rozmowy o menu – to wszystko mnie pochłaniało. Nad samymi zaproszeniami spędziliśmy naprawdę wiele czasu. A przecież jeszcze trzeba było coś zrobić z muzyką. W końcu muzyka to jednak zdecydowanie najważniejsza rzecz. Coś, o co trzeba zadbać w pierwszej kolejności – w innym wypadku można się dwoić i troić, a i tak będzie kiepsko. No bo przecież – czy można sobie wyobrazić wesele bez muzyki? Albo, co gorsze, ze złą muzyką? Przerażała mnie wizja tego, że na moim weselu mogłaby grać zła muzyka. I choć gusta są różne – tak naprawdę wiele, jeżeli nie wszystko – zależy do zespołu. Znaleźć zespół na wesele w Toruniu jest stosunkowo łatwo. Trzeba jednak pójść ten jeden mały, acz znaczący krok dalej i znaleźć świetny zespół weselny. To naprawdę jest spora różnica. Dlatego ja swojego zespołu szukałam przeszło pół roku. Ale w końcu jestem zadowolona z efektu.

Można zaniedbać całkiem sporo rzeczy i goście weselni to wybaczą bez większego problemu. Ale nie wybaczą złej muzyki.A ja nie chciałabym, żeby kiedykolwiek ktokolwiek powiedział, że na moim weselu nie bawił się dobrze – w końcu właśnie po to je robię, by każdy człowiek, którego chcę na nim gościć, bawił się na moim weselu tak dobrze, jak i ja.

 Zobacz także: www.glambeat.pl