Mama i jej piękne meble do biura

 

Moja mama jest złotą kobietą. Najchętniej chciałaby pomóc każdemu w potrzebie. Dlatego jakiś czas temu założyła fundację pomagającą osobom potrzebującym. Byłam dumna, że mam taką mamę, która chce pomagać innym. Sama angażowałam się w pracę w fundacji jako wolontariuszka. Fundacja, z początku mieszcząca się w ogromnym wieżowcu na samej górze, teraz rozrosła się i stanowi już osobny budynek.

Zamawianie nowych mebli do biur

meble do biura na zamówienieJednak żeby wszystko jakoś w miarę wyglądało, trzeba było wyposażyć odpowiednio jej biura. Odwiedziliśmy sklep, w którym robią meble do biura na zamówienie i postanowiłyśmy rozejrzeć się co mają nam do zaoferowania. Nie mogłyśmy przeznaczyć na to zbyt dużo, ponieważ każda kwota szła dodatkowo na potrzebujących, ale byłą konieczność posiadania chociażby własnego biurka, krzesła i szafki na dokumenty. Gdy dowiedzieli się, że pracujemy w fundacji, od razu dali nam sporą zniżkę. Stwierdzili, że to bardzo dobrze, że pomagamy ludziom i teraz oni sami nam pomogą. Wybrałyśmy wspólnie z mamą komplety krzeseł i biurek. Wszystko w jednym kolorze, bez żadnych szaleństw. Potajemnie przed mamą, zamówiłam też dla niej wygodny fotel, ponieważ często zostaje w pracy po godzinach i ze zmęczenia zasypia na oparciu. Więc uznałam, że zasługuje na wygodne miejsce do siedzenia, w którym będzie mogła odpocząć. Ucieszyłam się, że mogłyśmy wybrać meble w takiej ilości i że nie będziemy musiały jechać już nigdzie indziej. Wszystko przywieźli nam kurierem za kilka dni.

Każda fundacja musi być odpowiednio wyposażona. Ważne, żeby krzesła były wygodne, bo pracownicy spędzają dużo czasu na pisaniu maili i rozmowach z różnymi ludźmi. Cieszymy się, że udało się niskim kosztem wyposażyć nasze biura. Teraz będziemy mieli gdzie przyjmować wszystkich interesantów.