Meble wypożyczane na imprezy

Wypożyczalnie mebli zapewniają szeroki asortyment na różne eventy i imprezy, a także castingi i spotkania. Oferta wypożyczalni w swojej ofercie posiada sofy, fotele, stoły wraz z krzesłami a także profesjonalne bary i hokery. Na imprezy plenerowe firmy zapewniają meble ogrodowe, trawiaste, a także te wykonane z palet.

Wypożyczalnie mebli eventowych 

meble eventowe krakówMeble pokryte imitacją trawnika są innowacyjne i pasują na wszelkie imprezy organizowane w plenerze, z pewnością będą przykuwać uwagę zgromadzonych gości. Ciekawym pomysłem będzie wykorzystanie mebli LED. Podświetlone sofy są nowoczesnym rozwiązaniem, które pozwolą na wyposażenie miejsca imprezy w efektywny sposób. Meble LED swoim subtelnym podświetleniem zapewniają niesamowity klimat. Duża ilość mebli i asortymentu pozwoli organizatorem imprez na idealne dopasowanie typu wypożyczonego mebla to rodzaju organizowanego wydarzenia. Niektóre firmy z wyposażeniem eventowym oprócz wygodnych mebli wypoczynkowych, barów oraz hokerów do nich dopasowanych zapewniają również regały ekspozycyjne. Hale Expo wypożyczają takie regały, aby móc w nich okazać dane przedmioty związane z tematyka wydarzenia, na przykład targów na niej się odbywających. Meble eventowe Kraków są w stanie zapewnić wszelki powyższy asortyment potrzebny do zagospodarowania przestrzeni. Oprócz mebli wypożyczalnie w Krakowie oferują także namioty, jak i dodatki pasujące do planowanego wystroju. Dodatkami takimi mogą być poduszki do sof, drewniana podłoga w formie parkiety, a również sztendery na ubrania, wykorzystywane, na przykład podczas trwania sesji zdjęciowych w studiach fotograficznych i w plenerze.

Firmy oprócz wynajmu mebli zapewniają również w razie potrzeby całe scenografie. Ścianki ze skrzynek, meble z palet, a także drzewka i inne ozdoby. Wypożyczenie mebli jest popularne ze względu na to, iż nie generuje wydatków i wciąż można zmieniać wygląd ekspozycji na nowy.