Miałem mieć modną posadzkę z Wrocławia

Jako właściciel sporego sklepu z częściami do samochodów starałem się dbać o wygląd. Zdawałem sobie sprawę z tego, że jest to bardzo ważny element każdego miejsca. Na dodatek starałem się kierować tak swoją marką aby była przez coś zapamiętana.

Zamówiłem modną posadzkę do sklepu 

modne posadzki epoksydowe z WrocławiaOstatnio zrobiłem ankietę wśród licznych pracowników sklepu. Tam kazałem zaproponować im jakąś nowość odnoszącą się do wyposażenia. Ostatecznie wygrało nowe oświetlenie w nie typowym stylu oraz nowa posadzka. To drugie mnie bardzo zdziwiło, ponieważ nie sądziłem, że to może być jakiś kluczowy element wyposażenia. Jednak dowiedziałem się, że w przeszłości wiele sklepów starało się czymś wyróżnić. Ja także stwierdziłem, że warto szukać nowych rozwiązań na znacznie szerszą skalę. Także w krótkim czasie znalazłem modne posadzki epoksydowe z Wrocławia. Ich producent był sprawdzony i dosyć elastyczny. Ja miałem jasne oczekiwania. Mój sklep od zawsze był prowadzony w czerwonym i czarnym kolorze. Chciałem aby posadzka nie odznaczała się od wcześniej narzuconego stylu i aby pasowała do całości pomieszczenia. Na szczęście firma, która zakładała i sprzedawała modne posadzki sama proponowała najlepsze warianty, a ja musiałem je tylko wybrać. Po wstępnej analizie naszej powierzchni przysłano nam wstępną wizualizację. Postanowiłem, że również powysyłam ją naszym pracownikom i zobaczę czy przypadnie im do gustu nowy pomysł. Szybko zorientowałem się, że jedna z posadzek zyskała znaczne prowadzenie i najlepiej odzwierciedlała klimat mojego przedsiębiorstwa.

Wtedy zdecydowałem się posłuchać swoich pracowników i zgodnie z ich wskazówkami zacząłem realizować nowy projekt na terenie sklepu z częściami samochodowymi. W tym czasie zamówiłem także nowe oświetlenie wykonane z samochodowych części.