Miksy tapet ściennych z farbą

Ludzie mają coraz to nowe pomysły na swoje mieszkania. Zostawiają gołą cegłę, wykorzystują palety do wykonywania stolików, a nawet robią wazony ze starych butelek po mleku. Tak naprawdę ile osób na tym świecie, tyle zwariowanych pomysłów na urządzenie wnętrza.

Tapety ścienne i niebanalny pomysł

tapety ścienneZazwyczaj główną naszą uwagę skupiają ściany. Nie do końca wiemy czy położyć kafelki, tapetę, zwykłą farbę, a może jakiś kamieni ozdobny. To naprawdę ciężki wybór, tym bardziej, że sklepy oferują nam mnóstwo możliwości. Ja ostatnio bardzo przychylnie spoglądam na tapety ścienne. Niegdyś wydawały mi się one niepraktyczne, ale zmieniłam zdanie. Ja lubię miksować ze sobą różne rzeczy. Łączyć rzeczy w banalny, a czasem i niebanalny sposób. Wydaje mi się, że gdy łączymy tapety ścienne z farbą, możemy mówić o dość niebanalnym pomyśle. Nie widziałam jeszcze w żadnym domu moich bliskich, by ktoś skorzystał z tego typu rozwiązania. Ja jednak podczas wynajmowania mojego pokoju studenckiego, miałam u siebie takie rozwiązanie. Uważam, że to świetny pomysł, ponieważ uwielbiam łączyć stonowane kolory ze wzorami. Obecnie zarówno cena farby jak i tapety, jest dość podobna. Dodatkowo coraz bardziej się one do siebie upodabniają. Obecnie mamy farby i tapety zmywalne. Dla rodzin z dziećmi i zwierzętami, to wręcz wysłuchanie modlitw. Wydaje mi się, że gdyby połączyć tapetę i farbę na jakiejś naprawdę wielkiej powierzchni, mogłaby z tego wyjść piękna sztuka. Tutaj nie chodzi tylko o walory praktyczne. Myślę, że działa przede wszystkim czynnik estetyczny.

Każdy z nas chce mieszkać w jakimś pięknym miejscu. Robimy wszystko po to by tak było. Jeśli nie możemy zdecydować się pomiędzy tapetą i farbą, weźmy po prostu oba rozwiązania pod uwagę. Będziemy mieć nietypowe wnętrze i zadziwiać naszych gości.

Więcej na http://wyjatkowetapety.pl