Mój narzeczony, jego rodzice i echo serca

Wiem, że już wam o tym nie raz pisałam, ale atmosfera powoli naprawdę staje się napięta. Rodzice Darka zaczynają przesadzać. Ja wiem, że oni mają swoje specjalistyczne gabinety lekarskie, że tata Darka to wybitny kardiochirurg, a mama to najlepszy w Bydgoszczy urolog, ale na litość boską, psychologia, też jest ważną dziedziną!

Echo serca prywatnie w Bydgoszczy

badania echa sercaNo może to nie jest urologia, albo kardiologia, ale ja też leczę ludzi. Kiedy oni to zrozumieją? Ja wiem, że powinnam być opanowana, ale powoli moja cierpliwość się kończy. Mam na to wszystko coraz mniej siły, Darek też mnie jakoś specjalnie nie wspiera, zajmuje go bardziej rehabilitacja urologiczna. Nie wiem, co będzie dalej? Co będzie ze ślubem? Rodzice Darka jasno dają mi do zrozumienia, że nie taką synową sobie wymarzyli. Mnie powinna zajmować chirurgia klatki piersiowej, a nie marzenia senne Freuda. Kurczę nie spodziewałam się, że w dzisiejszych czasach taki podział jest jeszcze możliwy. Miałam nadzieję, że Bydgoszcz przyniesie mi szczęście, że bez problemu ułożę sobie tutaj życie. Darek mówił mi, przeprowadźmy się tu, moi rodzice mają tutaj specjalistyczne gabinety lekarskie, ja skończę specjalizację z kardiologii, będę prywatnie robił profesjonalne badania echa serca w Bydgoszczy a Ty może otworzysz swój własny gabinet. Tak, tak właśnie miało być i muszę wam powiedzieć, że bardzo mocno w to wierzyłam. Do dzisiaj, bo dzisiaj moi (chyba) przyszli teściowie przekroczyli granicę zapraszając na kolację byłą dziewczynę mojego Darka (oczywiście panią doktor).

Szkoda, że mój doktorat z psychologii, nie robi na nich takiego wrażenia. Jestem załamana. Naprawdę nie wiem co dalej? Najchętniej spakowałabym walizki i opuściła Bydgoszcz. Szkoda tylko, że tak bardzo zależy mi na Darku. Dobra kończę ten lament trzymajcie się, cześć!