Moja firma i badania geologiczne

Wczoraj obchodziłem rocznicę działania mojej firmy. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiej sytuacji, że w ciągu roku w Krakowie stanę się tak znany. Mój zawód wyuczony to geolog, po studiach i pracach różnych firmach, dopiero rok temu postanowiłem otworzyć nową firmę.

Badania geologiczne są wykonywane starannie

badania geologiczneUsługi geologiczne, które moja firma prowadzi świadczy je na najwyższym poziomie. Każdy geolog w mojej firmie to wybitny absolwent uczelni nie tylko w Krakowie. Wszystkie badania geologiczne z Krakowa przeprowadzamy z największą starannością i pewnie dlatego tak bardzo jesteśmy cenieni w mieście. Do kilku branżowych czasopism już udzielałem wywiadu, miałem otrzymać tytuł geolog roku, jednak ze względu na zbyt krótkie działanie firmy na rynku, nie zakwalifikowałem się do półfinału. Istotne jest też to, że firma i jej usługi geologiczne prowadzi również poza Krakowem. Kto wie, może niedługo badania geologiczne będę prowadził w filiach w różnych częściach południowej Polski. Chciałbym bardzo aby tak było i muszę przyznać, że powoli zmierzam właśnie do realizacji. Jakby przed chwilą, pamiętam, jak mój profesor opowiadał jakie badania geologiczne są ważne, jak wiele dziedzin obsługuje zdolny geolog. Inspirował nas wszystkich, wiedzieliśmy, że musimy udać się do przodu. Musimy rozwijać swoją pasję. Geolog to nie osoba, która stoi w miejscu, dlatego, też moja firma z miesiąca na miesiąc się rozwijała. Wiele inwestowałem w sprzęt, który polepszał wyniki jakie uzyskiwały badania geologiczne.

Trzeba przyznać, że w Krakowie mam najnowocześniejszy sprzęt. Moje usługi geologiczne są dzięki temu wykonywane z wysoką dokładnością co do uzyskiwanych danych naukowych. Jestem przekonany, że każdy geolog w mojej firmie jest szczęśliwy. Cieszy to, że mam szczęśliwych pracowników.