Montaż fotobudki na wesele

Pracuję dla firmy, która wynajmuje różne sprzęty i urządzenia. Zajmuję się serwisem oraz montażem urządzeń. Firma, dla której pracuję świadczy usługi na całym terenie Krakowa i w pobliskich miejscowościach. Ostatnio zostałem wydelegowany do miejscowości niedaleko Krakowa.

Jak umiejscowić fotobudkę?

fotobudka na weseleZostała wynajęta fotobudka na wesele i miałem ją tam zawieść oraz zamontować. Taka fotobudka jest bardzo prosta w montażu i nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności, ale firma zawsze wysyła swojego pracownika. Kiedyś była taka akcja, że fotobudka nie stała stabilnie i się przewróciła z winy klienta, który nie zadbał o kwestie bezpieczeństwa. Ta fotobudka była wtedy przeze mnie naprawiana, ale nie było żadnych poważnych uszkodzeń poza zarysowaniami. Każda fotobudka musi stać na twardej i równej powierzchni. Kiedy zajechałem na miejsce to od razu zabrałem się do pracy, żeby fotobudka na wesele szybko znalazła się w wyznaczonym miejscu. Poinstruowałem osobę odpowiedzialną za nasz sprzęt i jak uznałem, że wszystkie jest jasne to wróciłem do firmy. Na magazynie stoi jedna fotobudka photomadness, którą chcę sprawdzić bo ostatnio coś nie działało. Pewnie papier do drukowania zdjęć się skończył. Jest to najczęstszy powód sprawdzania sprzętu. Oczywiście jak wróciłem to okazało się, że jest dokładnie tak jak podejrzewałem. Fotobudka nie miała już papieru w środku i dlatego żadne zdjęcia się nie drukowały. W sumie, to nawet dobrze, ze tego typu rzeczy się dzieją, bo to są banały.

Każda fotobudka jest sprawna i działa bezbłędnie. Zaraz potem jechałem do galerii bo ma tam stać nasza fotobudka, więc muszę ja zawieść i zamontować. Na dzisiaj to już będzie moje ostatnie zlecenie i kończę pracę. Dzień był bardzo aktywny i miałem sporo obowiązków. Lubię takie dni.